• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rotodrljače, freze, tanjuraće...

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
ovo je meni više od luksuza u proljeće je dosti dvaput sjetvospremačom i sij :)
a kaj se tiče ovog kaj veliš 4 metra jedan striček u ferdinandovcu ju kani kupiti mislim da ima jonnija 120ks
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
tjerat če zeko nju sam pazi da ne ostane bez lamele :mrgreen: :mrgreen:
Bogec 3m je zadnja granica za tvoj MF,pošto vidim da imaš zemlju sličnu mojoj ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
marko hurlimann xa86 kaže:
tjerat če zeko nju sam pazi da ne ostane bez lamele :mrgreen: :mrgreen:
Bogec 3m je zadnja granica za tvoj MF,pošto vidim da imaš zemlju sličnu mojoj ;)

ah opet niste skužili foru :!: ;)
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
mikemekis
rotodrljaca ti je super koliko si ju platio bas takvu i ja mislim sebi uzet
evo jednog pitanja za sve dali bi landini 95 tezak 3800 kg koji dize po knjigi 3900kg mogao nosit ovakvu rotodrljacu a da je i iza imt-ova sijacica za zito 23 redna?
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
buban kaže:
mikemekis
rotodrljaca ti je super koliko si ju platio bas takvu i ja mislim sebi uzet
evo jednog pitanja za sve dali bi landini 95 tezak 3800 kg koji dize po knjigi 3900kg mogao nosit ovakvu rotodrljacu a da je i iza imt-ova sijacica za zito 23 redna?
2500€
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
marko hurlimann xa86 kaže:
tjerat če zeko nju sam pazi da ne ostane bez lamele :mrgreen: :mrgreen:
Bogec 3m je zadnja granica za tvoj MF,pošto vidim da imaš zemlju sličnu mojoj ;)

ma znam da je malo knap al bit će jači uskoro u dvorištu...ja se barem nadam ...:D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
koliko je široka pegoraro i kolika je cijena???
kako trpe ovi limovi sastrane na eberhardtu 8)
 
Z

zrine892

Guest
breza dobra ti je ova pegorago...posebno mi se svida hidrolift...jel ima koja razlika izmedu one zelene i pegorago? mislim na ucinak i slicno...dali bolje usitni zemlju ili nesto drugo?
ako bi imao hidrolift...dali bi bilo lakše za nositi sijacicu..dali bi se propinjala?

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

evo moja pegorago 3 metra....
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
ova pegoraro je od prijatelja koji samo prodaje takve stvari i ja sam svoju kupio od njega prije godinu inešto dana ,ne vjerujem da bi bilo neke razlike u radu a što se lifta tiče sa njim je bolje u transportu jer teret je bliže traktoru a i u sjetvi možeš početi od samog početka zemlje "frezat" pa kad prođeš otprilike 1m spustiš sijačicu i to je to. a kako se tebi ponaša rus zar ga ne diže kad još staviš i sjeme , moj same nema šanse da nosi 3m u kombinaciji ,2.5m bi mu bilo sasvim dovoljno
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
breza kaže:
moja eberhardt ...

pa kaj te rotodrljaće breza nisu u lonjici ili gredi neznam sad točno kak se zove mjesto al znam gdi se nalaze na onoj cesti prema vrbovcu ako se ne varam??? zašto je tako mala cijena njima???
 
Z

zrine892

Guest
breza kaže:
ova pegoraro je od prijatelja koji samo prodaje takve stvari i ja sam svoju kupio od njega prije godinu inešto dana ,ne vjerujem da bi bilo neke razlike u radu a što se lifta tiče sa njim je bolje u transportu jer teret je bliže traktoru a i u sjetvi možeš početi od samog početka zemlje "frezat" pa kad prođeš otprilike 1m spustiš sijačicu i to je to. a kako se tebi ponaša rus zar ga ne diže kad još staviš i sjeme , moj same nema šanse da nosi 3m u kombinaciji ,2.5m bi mu bilo sasvim dovoljno

ja jos nisam radio s tom kombinacijom..to sam samo probao dali moze nositi.posto neam svih deset tegova naprijed...imam samo 8 komada jer sam poskidao i stavim na mali dajc kada idem prskati...znaci da imam 360 kg naprijed...45x8...i malo ga dize kada je sijacica prazna...a sto tice sijacice ne stane puno nju oko 250-300 kg sjemena i jos neki 200 kg naprijed mozda bi mogao raditi s tom kombinacijom...e sada samo ostaje pitanje...dali bi rusu bilo teško to terati.... :scratch :scratch
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
kikic MF kaže:
breza kaže:
moja eberhardt ...

pa kaj te rotodrljaće breza nisu u lonjici ili gredi neznam sad točno kak se zove mjesto al znam gdi se nalaze na onoj cesti prema vrbovcu ako se ne varam??? zašto je tako mala cijena njima???
tako je ,to je lokacija :D a cijena -ne znam, nije čovjek lakom
 
D

drndo

Guest
Imam traktor Zetor 8441 Proxima90 ks,pa me zanimaju tanjurače od 28 diska noseće,koja im je cijena i gdje se mogu kupiti. Hvala!!!
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
drndo kaže:
Imam traktor Zetor 8441 Proxima90 ks,pa me zanimaju tanjurače od 28 diska noseće,koja im je cijena i gdje se mogu kupiti. Hvala!!!

Drndo, V ili X izvedba ? Na kojem si području?
 
K

kupac1

Guest
Mene isto zanima tanjurača 24-28 diska i V i X, za traktor 70ks! Može cjenik i prospeklt kakav na pm!?
Unaprijed hvala Slafko!
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Ljudi molim vas, zanima me tko od vas ima tanjurače Ferocoop 36 diskova 510mm promjer nošene, da mogu otići k čovjeku pogledat to i kak je zadovoljan,nije mi problem provozat se, planiram kupnju pa me zanima, a nigje trgovci nemaju trenutno na skladištu takvo šta, ali opet bi bolje volio čuti savjet od čovjeka ko je radio s njima. Hvala!
 

Najnoviji postovi

Na vrh