• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rotodrljače, freze, tanjuraće...

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
dmatkovic96 kaže:
Ljudi molim vas, zanima me tko od vas ima tanjurače Ferocoop 36 diskova 510mm promjer nošene, da mogu otići k čovjeku pogledat to i kak je zadovoljan,nije mi problem provozat se, planiram kupnju pa me zanima, a nigje trgovci nemaju trenutno na skladištu takvo šta, ali opet bi bolje volio čuti savjet od čovjeka ko je radio s njima. Hvala!
Imam ja Ferocoop 32 diska, promjer diskova 560 mm, ali vučene...
Zadovoljan sam s njima, a kroz kakvu su zemlju prošle :?
DSC07289.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Čestitam nek de dobro služi :supz:
Kak ide Zetor s njom??
niis mi mogao reč prije kad če doć ;) ;)
 

TOMICA7340

Član
Tu od
1 Pro 2008
Poruka
118
hvala,hvala....
danas sam ju dopeljo... zetor ju niti ne pozna.... ali na grabama ga malo digne...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ova je nova ispod čekića :) To je 2,5m ako se ne varam. Diže zetora, nemaš naprijed utega? Koliko dode, dal ima otraga cjevasti ili paker valjak, ne vidi se dobro
 

TOMICA7340

Član
Tu od
1 Pro 2008
Poruka
118
Cijena je 50000 kn s PDV-om
zetora samo malo digne dok dođe na grabu...nemam naprijed utege.... ali ih moram negdje kupiti...
da to 2.5 m...
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
super to izgleda 8) , ali ja bih te nešto drugo pital taj rastepač u pozadini čije je proizvodnje :?:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ova prva je stara od250cm a ova druga je od 300cm koja je stigla u dvorište s 14 baterija prije mjesec dana
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ne mashio su samo ove 3 metra ove kaj su dvoje slike. ove su rotoland na prvoj sliki. al mashio je je 14 baterija inače su s 12. s 14 je teško nači
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kikic,jesi li probao radit s ovima od 3m?
kako se 3080 ponasa s njima? koliko duboko ih pustas?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
s ovim 3 metra i 14 baterija nisam probao. to sam slagao kod tasta u garaži pa kad sam vidio da su super onda sam se dogovorio s njim dok probam pa ako mi odgovaraju vozim mu ove 250 a ako mi nebudeju dobre vračam mu ove od 3.
radio je mf s 3 metra rotolandom i 12 baterija. teške su bile za nositi ko sam vrag a i dos teško je tjerat trebalo. na nekih 15-18 cm sam ih puštao jer nisam trebao dublje i išao sam u 2A-3A na kornjači zavisi na kakvoj sam zamlji bio. i išao je mf dosta lijepo al mu je to bilo u granici.
al s ovim kaj imam od 3 metra bi trebao bez greške
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
2-3 spora transportna :D spetlja ti se jezik dok kazes u kojoj si brzini :blackeye
u 1. radnoj nije islo? pretpostavljam da si radio na 1000okr..
teske za nositi? sta su imale paker valjak?
zasto mislis da ce mu s ovima biti lakse? jesu one imale klinove a ne nozeve?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ma ne 2-3A je spora radna na kornjačikod mene. 1000 :shock: :shock: ne ne. njom sam radio na normalnih 540 okretaja.
ne imala je polunoževe i da paker valjak a i one su same bile dost robusno jako i veliko napravljene. ove imaju 14 beterija i manji radni krug tijela pošto ih je 2 više. 12 baterija ima veči radni krug tijela i prema tome ih je i težije tjerat. ako me kužiš kaj sam mislio radni krug i to
 

Najnoviji postovi

Na vrh