• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Samogradnja kardanske prikolice za motokultivator Labinprogres

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
mene sad nesto zanima dole sasija na originalu je iz dva komada koji su zakrivljeni dole ispod sjedista...e sad...da li bi moglo da se ordari jedan deblji komad od traktora da ide do sjedista a dole 2 komada da idu ka diferencijalu tj gumama. E sad ako to moze interesuje me kako to rijesiti kako izvariti profile da drzi dobro
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Svaki zavareni spoj drži ako se zavari p pravilu struke .
Priprema matrijala tj. priprema kosina da se može zavariti korijen zavara .
Zavarivanje korijena uz provar , popuna i nadvar .
To su osnovna svakog zavara .
Ako poštuješ te uvjete možeđ spojiti naizgled nespojivo
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
mene sad nesto zanima dole sasija na originalu je iz dva komada koji su zakrivljeni dole ispod sjedista...e sad...da li bi moglo da se ordari jedan deblji komad od traktora da ide do sjedista a dole 2 komada da idu ka diferencijalu tj gumama. E sad ako to moze interesuje me kako to rijesiti kako izvariti profile da drzi dobro

Mozes i tak al od freze do sjedista ne nego ga produzis jos 1m unutra i stavis jos poprecnu da poveze i onda tak da,ili da to rudo ide skroz do kraja prikolice onda si napravil posel i nemas brige jer onda ima kicmu koja ukrucuje sve i nosi,preporuka kvadratna s debljim mesom ili dva celicna U profila spojena 4x8x4cm bi bila vise nego dovoljna.
Na otpadima se daju nac ljepi komadi profila a i da nove kupujes nebu ti preskupo jer ti netreba puno.
 

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
pa cek ako mi daj dio bude isao do kardana kako da iskombinujem ostatak sasije?

@puknuti...joj ako mos malo pojasni te termine nijesam varilac po struci pa nisam bas ukapirao...aparat imam do 160 ampera ide dosta fino radi topi i 5mm elektrodu bez problema uz malo kraci luk. Sto se tice varenja jebiga daleko sam tu na zalost od nekog profesionalca al ponesto znam vala i zavariti. Vario sam dosta puta stvari koje i dan danas trpe ogromne sile pa ne pucaju al opet jbg zna mi se desit banalnu stvar zavarim pa mi pukne...tako da tu gdje god su velike sile vazda gledam nekako iskombinovat da to bude sto bolji spoj...al nekad mi se i omakne :(
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa jednostavno na to rudo koje ide u komadu od freze do zadnjeg kraja prikolice varis U profile ljevo desno koliko ti treba dok ne dobijes sasiju za kutiju.
Ako bue kiperasica onda napravis konstsukciju na konstrukciji i sve logicki,bitno da imas materijal doma pa prema njemu to iskombiniras.
 

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
Oficir nisam tr bas uspjeo shvatiti na sta kontas...aj please skiciraj u paintu onako ofrlje samo da ukapiram gdje sta i kako...

Puknuti e vala bas si puko :) :)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Evo nekaj nabrzinu prve dvije su sa fiksnom kutijom i na osovini da ti bude niza radi utovara.
Zadnja slika je konstrukcija za kipera ako bus delal.
Nemoj previse na detalje gledat to sam u 2min nacrtal.




 

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
Uf svaka ti cast lijepo crtas bome ja to tako rukom ne bih znao ni za 5 sati uraditi :)

E sad ovako...varijanta sa kipom me ne interesuje...Cak planiram samo zadnju stranicu napraviti da mi se moze otvarati...tako mi je i do sada bilo na ovoj mojoj auto prikolici i nije mi to ama bas nikakav problem za moje potrebe to je dovoljno...

E sad...sto se tice gvozdja imam toga dosta oko kuce nakupice se a sto zafali kupicu na otpadu.

Imam cak 3 profila sam nasao to je neki H profil onako debeo je i meni se cini da je jak ko siva zemlja...on bi mogao biti centralni bez problema barem mislim. E sad...ono sto mene muci je sto je duzina tih profila oko 2 metra pa ako bi radio tu varijantu sa jednom centralnom gredom da li bi to bilo prekratko? kontam da bi...

al opet more se od ta 3 profila odradit ova standardna Y varijanta sasije ali onda ne znam kako da odradim taj centralni spoj ispod sjedista a da bude dobar.


I jos me jedna stvar sinjor oficir muci. Ovdje preko ovih tvojih slika to nijesam ukapirao. znaci centralna ruda ide do kraja prikolice i prolazi iznad diferencijala. A na centralnoj rudi se nalazi sanduk. E sad... kako je rijeseno kacenje diferencijala za rudu ? ili sanduk'?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,822
E sad... kako je rijeseno kacenje diferencijala za rudu ? ili sanduk'?

prišerafljen je,mogu ti sutra poslikat....
evo,nešto sam našao na kompu,ak ti kaj pomaže...
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Taj H profil kaj spominjes se inace se naziva I profil,e sad neznam koje je dimenzije,al ak je veci to je dosta tesko al jako ko vrag.

Najjace bi ti bilo da ide skroz al se moze posto nemas duzinu stavi ga od freze do diferencijala a zadnji metar bu drzala drugi dio konstrukcije.
Kad bi tak napravio netreba nikakva ojacanja oko djela gdje dolazi sjedalo jer to rudo koje je u komadu skroz drzi sve i jako je samo ne raditi s trulim materijalom nego sve mora biti zdravo zeljezo ili ako imaas celik jer je zilaviji.
Ako ti je na U profilu cosak spicast to je zeljezo ako je zaobljen onda je celik.

Inace se diferencijal fiksira sa posebnim U selnama i maticama al ga mozes i varit al bi trebalo pazit radi semeringa da ih ne skuris.
Na jednoj maloj tak imam sa selnama spojenu osovinu i drzi vec 25god a vozimo drva i svasta nesto tesko.
Bum ti sutra to poslikal.

Ako zelis da ti bude nesto vislja prikolica ubacis po jedan U profil od 8cm iznad diferencijala i bit ce ti povisena al to moras vidjet sa ravninom freze.
Evo ti slika od moje sumske sa U profilima 5x10x5cm i rudo je 10x10cm,na njoj vozim po 4.5m drva i rudo ne osjeti.



Nemoj gledat velicinu nego samo da si konstrukcijski vidis kak kaj ide i vjeruj jako je!!!
Ja sam radio sve od pomocne sasije od kamiona U profili 5x10x5cm celik.
 
Posljednje uređivanje:

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
Momci hvala vam na slikama predlozima javljanju...svemu.

Oficir ovaj tvoj predlog da se radi centralna ruda mi stvarno izgleda robustan i jak...ali opet nesto kako ja vidim stvari ( a mozda i vjerovatno i grijesim ) to nije ono sto meni bi odgovaralo iz par razloga... Ako bi koristio te svoje velike profile sama prikolica bi mi bila jako jako teska to bi onda mucilo traktor i na prazno a kamoli pod teretom. I jos jedna stvar...ovo kod tebe je traktorska prikolica ako sam u pravu ne kultivatorska...i tockovi su joj van tovarnog prostora...e sad...posto meni ide mali ladin diferencijal ako bih napravio tako onda bi tovarni prostor bio jako jako uzak. a ako bih stavio centralnu rudu i takav oblik sasije morao bih dosta velike profile da poturam izmedju sasije i diferencijala i onda bi prikolica bila podosta visoka teret odignut od tockova nestabilno itd...opet kazem mozda grijesim pa oprostite.

Ono sto meni pada na pamet u mom slucaju da ne bi bilo lose uraditi je konstrukcija slicna ovoj originalnoj sa Y sasijom. Ja bi ubacio kao glavnu rudu do sjedista taj svoj profil ovog je oblika
http://web.tradekorea.com/upload_fi...caa5_709a4687_f6c4_4dc2_acba_cd1b5bade945.jpg

Taj profil teski cvrsti da mi ide do sjedista. A od sjedista da ubacim 2 tanja profila. S tim sto bih ostavio malo da ovaj H profil prolazi kroz ova dva tanja koja idu prema diferencijalu i tu bi na kraju tog H profila ubacio jedan kockasti profil koji bi spajao 2 sa strane i opet izmedju spojeva 2 manja profila. Znaci imao bih tu na 3 mjesta pojacanja i mislim da bi to cak i uz moje amaterske vjestine varenja pruzilo dosta konstrukcijski jaku vezu koja bi i u slucaju losijeg zavarivanja pruzila dobru zvrstocu.


Evo ja sam to malo skicirao, na zlici crvene linije predstavljaju mjesta varenja.



Recite mi sta mislite o ovakvom jednom rjesenju?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da u pravu si i kuzim kaj hoces rec.
Je moja je za traktor al to nisam htio naglasit nego sam nacin izrade i varenja,i da ovi moji profili su preteski za frezu pa ti netreba jaci od U profila 4x8x4cm ili cak i manji.
Kuzim tvoja osovina je uska i morat ces stavit tovarni prostor iznad kotaca pa ce ti biti visoko dosta za napeljivanje druge freze ili dizanja tereta na nju,a i nestabilna je tak malo pod teretom jer bude teziste vise,al opet nemres drukcije radi sirine osnvine pa napravi y konstrukciju kak si nacrtal to bu jako i trugu gore.
Al nemoj zaboraviti da pogon na prikolici dosta olaksava kretanje sa teretom i da ju freza nebu jako osjetila ako bude omjer vrtnje pogoden.
Jos samo obavezno spoji sa cjevi kraj y konstrukcije kod diferencijala radi piganja zadnjeg kraja prikolice.
Takvu slicnu konstrukciju imaju manje auto prikolice.
 

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
Pa i konto sam nakon diferencijala opaliti jedan mali profil obicna kocka 4 5 centi ja mislim da bi bila dovoljna cak mozda i neka cijev. Jer tu nece biti sila nikakva odozgo neg samo sa strane da drzi pritisak.

Aj vidjecu narednih dana ako prezivim sve ove poslove koji su predanom da fino lijepo svo zeljezo koje imam i koje se moze upotrijebiti skupim na jedno mjesto sve cijevi profile sine pa da vidimo sta se moze uraditi od svega toga. moram i diferencijal iz supe iskopati da mi neko preko slika kaze jel to uopste 41 10 diferencijal jer ako nije koliko sam ja razumjeo onda sam u banani totalnoj i sve pada u vodu bar sto se tice 4x4 pogona :)


e da...jos 2 pitanja imam...kad smo vec kod tih profila posto imam i tih velikih...jel zna neko okvirno koja bi tezina prikolice prazne trebala biti do koliko kila smijem ici jer eto npr vidim po tehnickim ovim uputstvima da je nosivost originalne 1000 kila. I onda ima tu jos i vozac i prikolica mozda 300 kila i nek je jos kultivator tezak 200 kila onda ispade sveukupna nosivost 450 kubika labina tona i po...
Ili se varam?

Jasno mi je otprilike da sto god budem pravio cvrscu jacu prikolicu od debljih profila to ce biti teza za pohabat ali i manje cu tereta na nju moci tovariti...i obratno...pa me interesuje onako okvirno do koliko kila to da ide mi?


I jos jedno pod pitanje...dole na nekim prikolicama na sredini kardana vidi se ispod sjedista ko neki lezaj(ne govorim o ovim prikolicama sa reduktorom) nego imaju dakle ko neki vrag znaci kardan se tu ispod sjedista savija prema gore sta je to zasta to sluzi
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Taj lezaj je fiksator radi duzine kardana da se nebi pigal i semerital bezveze nego da je ljepo fiksan.
Za tezinu nisam siguran,al posto bude pogon na prikolici moze sve biti teze i vise tereta bus mogel povuc,a i razmiski da stavis utege na frezu ili na njene felge bar 50kg lakse ti bude upravljati po terenu i brdu.
 

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
Sumadinac ni je ni to lose rjesenje uopste. osim sto ce za te unutrasnje blatobrane zapinjati i panjevi i sve zivo :) opet stabilno je itd... nije to losa ideja uopste.

Nego sanduk mene manje vise ne brine...mene samo zanima kako sto kvalitetnije rijesiti taj vrazji glavni dio nosivi saije u obliku slova Y kako to sve fino iskombinovati povariti kako sta dimenzionirati. Pored ovog dijela ispod sjedista evo sad me npr muci kako pojacati ovaj dio vamo kod tockova gdje se savijaju profili eno na gornjoj slici oznaceno crticama crvenim tik kraj diferencijala i tockova...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Taj dio nije problem ojacat,stave se trokut komadi koji ce ga ukrutnuti od piganja,al da bi taj y oblik napravil dobro mora biti varenje i spojevi i naravno pogodeni kutevi.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Nego sanduk mene manje vise ne brine...mene samo zanima kako sto kvalitetnije rijesiti taj vrazji glavni dio nosivi saije u obliku slova Y kako to sve fino iskombinovati povariti kako sta dimenzionirati. Pored ovog dijela ispod sjedista evo sad me npr muci kako pojacati ovaj dio vamo kod tockova gdje se savijaju profili eno na gornjoj slici oznaceno crticama crvenim tik kraj diferencijala i tockova...

To ne treba dodatno pojačavati .
Cijev (ako je šasija od cijevi) treba odrezati pod kutem i mjesto zavara pripremiti kako struka nalaže
http://www.metalvar.hr/sites/default/files/Novosti/Priprema krajeva limova i cijevi.pdf .
Nemoj od toga napraviti cirkus po izgovorom nestručnosti i neiskustva , nikakva pojačanja na spojevima nisu potrebni .
 

Najnoviji postovi

Na vrh