• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SIJAČICE ZA KUKURUZ

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
da radili su pneumatske samo na nadtlak (tako ima becker), a ne na podtlak kako radi npr. olt
ovo je njihov proizvod, slika govori tisuću riječi :) da ne moram opisivati na tri stranice

 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
kakve su to panonija sijacice za kukuruz da li je itko cuo za takve dvoredna inace je u pianju da li to valja???
 
L

ler

Guest
panonija sijačice za kukuruz su kopija beker sijačica osobno nisam vidio dvorednu proizvode se u sloveniji
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-zbog reducirane gnojidbe, bacao bi gnojivo deponatorima za gnojivo ali ih nemam na sijačici, krećem u nabavku i pitam vas koliko je ovo isplativa kupnja

U vezi Vašeg upita šaljemo Vam ponudu za uređaj za gnojivo:

1. UZG za PSK - 4 8.000,00 + PDV = 9.840,00 kn

Plaćanje: 100 % avans uz odobrenje popusta od 18 % do 15.01.2011.
Ako posjetite naš sajam 18.12.2010. i uplatite iznos do 20.12.2010. odobravamo dodatni popust od 5 % ( sveukupno 23 % ).
Rok isporuke: 15.01.2011. god.
Opcija ponude: 15.01.2011.
 
K

KRESO

Guest
jel ima netko broj od onog tipa što reparira sijačice u križevcima
 
M

mario603

Guest
Zbog problema o kojima sam pisao u navedenim postovoma planiram potpunu reparaciju OLt- ove siječice za kukuruz MSK2 pa me zanima na što bi trebao obratiti pozornost i što sve izmijeniti??
 
S

seljaček

Guest
ima tko da hoće kupit imt-ovu pneumatsku 4 reda 3 godine stara:?::?::?:

ako je sa deponatorima za gnoj hoču ja pošalji opis, br tel. i cijenu n pp
 
M

minajo

Guest
Jedno pitanje dali je nekome poznato koliko ima rupa na sjetvenoj ploči za kukuruz na sijačici Gaspardo SP 510.
Hvala
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
ja trenutno na svoju pripasujem gumene kotače i evo danas mi baš stigli s pjeskarenja kad ofarbam biće još slika

 
V

vedo

Guest
Zna li neko koja je 2/4 redna mehanička sijačica najbolja,(OLT,IMT ili neka druga...)ali da je po prihvatljivoj cijeni :?:
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
mislim da je olt bolji imam i 2 rednu i 4 rednu,i siju precizno,na njoj nema puno pametovanja,podmazes sve gdje ima piksne,lance,promjenis sita ako je koje puklo i sijes
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Jedino kaj se meni ne sviđa na toj sijačici kaj gnoj baca na zemlju a ne u zemlju
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
novije imaju ulagač gnojiva ispred ulagača sjemena pa se mogu poštelat da gnojivo ide dublje od sjemena. Gnojivo treba ići 5-7 cm dublje i 5 cm u stranu od sjemena a to ni mnoge pneumatske nemogu .
olt msk 4 je dobra sijačica samo sije sjeme na neujednačenu dubinu pa ako tlo nije dobro zagrijano ponik je jako neujednačen.
 

Najnoviji postovi

Na vrh