• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Spremanje sijena i trave

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,237
Ocito o lokaciji ovisi cijena svega. Opet, sta dalmatinci ne voze sijeno. Cuo sam price da ide u dalmaciju sve sijeno, mozda da proba se povezati s nekim iz dalmacije. al opet to su mozda samo price.....
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Ja imam za prodat rolo dala za dva šlepera, to je 76 komada, pa ako neko zna da netko kupuje.
Mogu i prijevoz organizirati
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Malo od danas popodne. Nevide se sve bale. 30 kuna po bali ali to ide tak zbog nekih stvari iz prošlosti, inače bi išle po 50. IMG_20210629_204352_800.jpg
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Ja sam prodao u Dalmaciju kockice.
Škrti ljudi samo prigovaraju i to po 8 kn.
Za ovu godinu sam pokosio i ostavio da strune.
Sad mu je sijeno krupno pa bale ovakve onakve.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Koliko prođe vremena od košnje do omatanja otave u tvom slučaju?..imam dosta otave i sve si mislim da neću stići osušiti,pa bih možda omatao.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Recimo nekih 24h. Ja sam se bojao da će biti presuho skupljali smo jedan dio isti dan popodne i drugi dan odmah ujutro nastavak i baliranje. Ima jedno 3 bale koje 3511 nije mogao podignuti. Najbolje je dok provene malo u linijama odozgo, to je idealno po meni. I bolje malo zelenije nego da je presuho.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Tak sam i ja mislio ak danas kosim,sutra u redove i baliranje,samo sam htio vidjeti kak vi radite pa da probam i ja tak;)
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Ja sam u petak popodne pokosio, u subotu oko podne krenuo zagrtat i ostavio preko noći u gredama. Jučer oko 11h baliranje, te nakon toga zamatanje. U pitanju je jedan dio otave i drugi dio lucerna četvrti otkos.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
DTS....koliko je neki prosjek dobivenih rolo bala po hektaru suhog sijena godišnje i u koliko košnji? Neki prosjek kroz više godina. Hvala unaprijed.
 

Najnoviji postovi

Na vrh