• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TEHNOSTROJ prikolice

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Znam da su đubretarke bile crvene u početku kao što je i moja,a vidim da je i ova crvena zato pitam,jer je ipak 79.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,293
Znam da su đubretarke bile crvene u početku kao što je i moja,a vidim da je i ova crvena zato pitam,jer je ipak 79.

je da, i u orginalu je bila crvena. kada sam ju kupio nije imala ni broja šasije ni atest. svi su mi govorili da je monting, pozvao sam lika koji je radio monting prikolice, da mi složi komplet osovinu. i on je rekao da nije monting već tehnostroj i pozvali ljude iz tehnostroja i oni potvrdili da je tehnostroj i dali mi atest i šasiju. :drinkers:
 
Posljednje uređivanje:

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Up12

img2016qu.jpg


img2946ru.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I kud je otišla ova ljepoticca???
Jel si dal sve stranice s njom u kompletu??

Mislim ,prikolica je stvarno bila rođena za silažu i repu s onim svim nastavcima :)
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
koliko kužim to je bio kamion od POD-a, Proizvodnja opruga Dežanovac, t.j. njihova je cerada tako mi se bar čini
 
Posljednje uređivanje:

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
I kud je otišla ova ljepoticca???
Jel si dal sve stranice s njom u kompletu??

Mislim ,prikolica je stvarno bila rođena za silažu i repu s onim svim nastavcima :)

Prodal sam kompletnu prikolicu. Otišla je u okolicu Osijeka.
 
L

ler

Guest
Tehnostroj

je da, i u orginalu je bila crvena. kada sam ju kupio nije imala ni broja šasije ni atest. svi su mi govorili da je monting, pozvao sam lika koji je radio monting prikolice, da mi složi komplet osovinu. i on je rekao da nije monting već tehnostroj i pozvali ljude iz tehnostroja i oni potvrdili da je tehnostroj i dali mi atest i šasiju. :drinkers:

Prikolica Tehnostroj tip Farmer 6 tona nosivosti samo ta prikolica je novije proizvodnje negdje 87 ili 88god prije rata šumarija Hrv. Dubica ju je imala .
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ja imam tehnostrojku 3 tone 82. mislim da jeeznam točno i original je narančaste boje i ima naljepnice TEHNOSTROJ na stranicama i pločicu sa atestom i još jednu pločicu sa brojem šasije tipom i to sve ;)
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
nije loša a gume su one slabije gledaj onu koja ima 15 coli i felge sa rajfom te su ne poderive
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
cjena za tu zelenu je po meni OK, jer će još malo spustiti, negdje za 13000kn, jer kakve loše se prodaju po 15, 16 000kn i više......moja je slična toj i ja sam zadovoljan.......i isto ima takve gume 6,50-16 iako se mogu staviti i balonke gore.......al za tu nosivost nema potrebe, osim ako nevoziš po blatu onda ovi uži točkovi dosta propadaju, što sam osjetio u šumi.....neznam kako ova kipa, jel na 3 strane, moja samo na zadnju stranu.......i mislim da je ova malo veća od moje
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
cini mi se sanana da je to od 2,5t nosivosti. malo su uzane i prevrtljive. izvlacili smo drva sa ferdzom sa takvom jer je laksa od imt -ove a nezgodan put. samo hoce se prevrnuti zgodno .visoka a uzana osovina i plus gibnjevi. skupe su kod vas prikolice skoro duplo nego kod nas. mislim na polovne
 

Najnoviji postovi

Na vrh