• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
nešto slično sam i ja u moju devedesetku ugrađivo
evo slika malo je stara al vidi se sad je malo drugačije ....
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Jel bi i meni napravili nosač za zvučnike u radio? :D
Dao sam još u zimi jednom limaru izrađivati i još nije napravio :twisted:
 
B

Bobo

Guest
snupy kaže:
baš me zanima jel bi netko zbog IMT-a ostavil curu? :rolleyess: :heart:

Pa, mislim stvarno...
 
V

vedo

Guest
Ova kabina u prvog torpeda bi se mogla komotno nazvati SOUNDBOX(bukvalno) :lol: :lol:
 

torpedo6206

Član
Tu od
23 Kol 2009
Poruka
106
moja kreacija ;)
ovako, ako nekog zanima, to zadovoljstvo košta:
- 60 kn iverica
- 80 kn platno za tapaciranje
- 50 kn elektrika
- 40 kn vijci
zvučnici sony 25 w
zvučnici hertz 90 w
radio kanewood

ako nekog budu zanimale dimenzije kutije, nek se javi na pp
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
torpedo6206 kaže:
moja kreacija ;)
ovako, ako nekog zanima, to zadovoljstvo košta:
- 60 kn iverica
- 80 kn platno za tapaciranje
- 50 kn elektrika
- 40 kn vijci
zvučnici sony 25 w
zvučnici hertz 90 w
radio kanewood

ako nekog budu zanimale dimenzije kutije, nek se javi na pp


Trebal si uzet MDF !
 

torpedo6206

Član
Tu od
23 Kol 2009
Poruka
106
zna li netko adresu trgovine knd iz novog sada, nemogu nać br, tel. niti adresu,ako netko zna nek mi javi na pp.
 
F

farmerLuka

Guest
Ima vise nedostataka nego prednosti bjezi od torpeda koliko te god noge nose za koju godinu moces ga samo vidit na slici ili u muzeju
 

torpedo6206

Član
Tu od
23 Kol 2009
Poruka
106
imam jedno pitanje, koliko mi boje treba za farbanje torpeda 6206? koliko kg zelene i koliko plave? planiram ga sređivati preko ljeta, pa me zanima kliko bi mi trebalo boje? koje su oznake original zelene i plave za torpedo?
Kako bi izgledala zelena boja od deutz- fahr s plavom od torpeda, jel to neko radio tu kombinaciju?
 

torpedo6206

Član
Tu od
23 Kol 2009
Poruka
106
Jel neko s foruma prodaje dijelove za torpedo? treba mi španer između spone i ruke hidraulika, pojeo mi se navoj na gornjoj strani i na šipki i na glavčini, pa ako neko ima nešto od toga? nek javi na pp
i sve kombinacije za bojanje torpeda, treba mi savjet za odabir boje?
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,majstore,sve pohvale od mene,za posao obavljen do sada,,,,skidam kapu.. :prayer: :prayer: ,s ovih traktora mi je došla ideja za neke stvari koje sam napravio na mome......... :mrgreen: :mrgreen: 8)
 
G

GROF

Guest
... veliki pozdrav nadasve vridnome forumašu!; vedrankc!!!

., ma svaka ti čast i fala na odlično odradjenom poslu., orginalnosti, izvornosti, pedantnosti, znanju, htjenju, ... ČESTITAM!., ko zna?!., možda se ponovo nadjemo negdi u tvome dijelokrugu!., častim sa ladnim i velikim PANOM!!!

aj Bog!., čitamo se ...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
GROF kaže:
... veliki pozdrav nadasve vridnome forumašu!; vedrankc!!!

., ma svaka ti čast i fala na odlično odradjenom poslu., orginalnosti, izvornosti, pedantnosti, znanju, htjenju, ... ČESTITAM!., ko zna?!., možda se ponovo nadjemo negdi u tvome dijelokrugu!., častim sa ladnim i velikim PANOM!!!

aj Bog!., čitamo se ...
Hvala Grofe,
malo sam kratak s vremenom u zadnje vrijeme, a vjerojatno se vidimo u Gudovcu :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh