• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

2301986

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Poruka
311
na 88 strani ove teme vidim da 75ica ima mjenjač 56.10, a 90ka 56.15. U čemu je razlika? Vjerojatno neka sitnica....
 

torpedo 7506

Član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
135
kupujem torpeda

dali znate nekog tko prodaje torpeda 7506 sa prednji pogonom 90godina na dalje moj je bio td7506 97 godina ali je izgorio od instalacija
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
dali znate nekog tko prodaje torpeda 7506 sa prednji pogonom 90godina na dalje moj je bio td7506 97 godina ali je izgorio od instalacija
Jel taj izgoreni možda na prodaju?
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
u ***** ti, kak mi je žal traktora koji je izgorio. Baš gledam slike i ne mogu vjerovat. Svaka ćast, opet kupuješ torpeda
 

torpedo 7506

Član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
135
ma jebene istalacije dosao sam doma iz sume i poceo bacati drva iz prikolice a kad sam se okrenuo kabina je bila sva u plamenu jedva sam izvukao pilu iz traktora i bacio ju van potom se traktor upalio i posto je bio u rikvercu poceo ici u nazad i zabio se u kucu na kraju je dosao susjed i idvukao ga na ledinu i tamo je izgorio skoro sam poceo plakat traktor je bio 97 godina ja sam drugi vlasnik kupio sam ga iz Dubrovnika traktor je bio ko novi samo sam mu gume kupio platio sam ga 8000eura a sad bi kupio jos jednoga za šumu ako znas koga rebi mi kupio bi 7506 s prednjim pogonom
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
dali znate nekog tko prodaje torpeda 7506 sa prednji pogonom 90godina na dalje moj je bio td7506 97 godina ali je izgorio od instalacija

Čini mi se da se tu jučer spominjao neki TX, fale mi neki postovi tu ili mi se čini?
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
to im je neka mana jer znam za dva 7506 tog godišta da su se zapalili jednog je gazda uspio odma ugasit a drugi izgorio skoro do kraja .
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Evo pominjanog TX koji je po uvozu pofarbam u zeleno.
torpedo 7506 izvini sto nisam stigao prije stavit slike

fotografija0054.th.jpg
[/URL][/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
ajd mogli su stavit bar naljepnicu da je tx
dobar je pogotovo s ovom p.h.
jel na prodaji??
 
T

tuaregr10

Guest
Evo pominjanog TX koji je po uvozu pofarbam u zeleno.
torpedo 7506 izvini sto nisam stigao prije stavit slike

fotografija0054.th.jpg
[/URL][/IMG]

Dobar stroj! Da mi je imati jednog takvog, dobro bi došao.
 

2301986

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Poruka
311
Znaima me jel se može kabina sa TX stavit na TD... ??? Jel tu ima puno posla.. i dali je netko to već pokušavo napravit????

zasto ne..sve se može..ak imaš kompletnu kabinu i u potpunosti sve šta ide u kabinu i oko nje...i viška novaca... Mislim da je neisplativo.
 
J

john66

Guest
zasto ne..sve se može..ak imaš kompletnu kabinu i u potpunosti sve šta ide u kabinu i oko nje...i viška novaca... Mislim da je neisplativo.
imam kabinu od DX a ne TX krivo sam napiso gore .. jel ta kabina šira..??Mislim da viška para niko nema...a i sam se nebi upušto u taj pothvat jel znam da bi tu bili puno varenja rezanja bušenja da bi se to sve uklopilo...
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Po meni se ne isplati s tim zahebavat, prodaje turčin, švercer koji na njemu oće zaradit transport je skup, davanja su mala. Bila je aukcija u vupiku (mislim) prošli mjesec, možda bude opet pitaj slatkog pa slaži.
 
Posljednje uređivanje:
J

john66

Guest
Po meni se ne isplati s tim zahebavat, prodaje turčin, švercer koji na njemu oće zaradit transport je skup, davanja su mala. Bila je aukcija u vupiku (mislim) prošli mjesec, možda bude opet pitaj slatkog pa slaži.
DI je tocno bila ta aukcija... ????
 

Najnoviji postovi

Na vrh