• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske FREZE

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Molio bi nekog od prisutnih a da ima at20 gramip frezu da mi veli koliko je zadnja stranica duza ,ako je od bocnih,posto moram odrezat stranicu na duzinu.


mislim da nije duža.......pogledaj na slikama, za koju AT20????? ja imam onu od 150cm, pa ti na njoj mogu izmjeriti.......
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
974
Mottike su kupljene za at 20,ali me zanima duzina vrata. Bratu sam reko nek odreze 5cm duzi pa lako skratim. Ak nije problem izmjeri.
 

Marin4712

Član
Tu od
1 Velj 2013
Poruka
56
Jesu li poceli radovi pa ste umornicza forum?

Polako su počeli ali ja nikad nisam umoran za forum!!! :(rofl):

Moram preorat vrt u subotu a onda ga preč sa frezom.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Moram preorat vrt u subotu a onda ga preč sa frezom.

Jel bus kaj gnoja hitil gore?
Kad zores gledaj vremensku prognozu da ti kisa ne zabije sfrezano.
Rekli su neku kisu od 22.04.
Al treba pratit pa vidjet.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
stavi skije na podesavanje dubine. u prvom prohodu malo ulegnu u drugom vise. ali to zavisi i od tezine freze. imas sliku imt -ove freze koju sam postavio na ovoj temi par stranica pre pa vidi za skije. obicno freza treba da tone do osovine ili ako se hoce manje podigne na skijama
 

Najnoviji postovi

Na vrh