• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 700

vidanje

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Traktor je nalickan i spremljen ko za prodaju... Ovakvi su u Srbiji pre neku godinu kad sam ja kupovao tomicu isli i do 6000 evra... Spolja ti je gladac a iznutra da li je jadac videces kasnije ako kupis... i moj prodavac rekao da je cackao oko kardana na sredini a posle kupnje i kvara ispalo je i da je vario kljuc menjaca jer nije hteo da 7 evra za novi...
 

DrEnKO

Član
Tu od
28 Svi 2018
Poruka
40
Taj je vec dugo u oglasima, skoro godinu dana. Cijena mu bila 32 000kn
 

luka1002

Član
Tu od
27 Kol 2015
Poruka
58
Hvala vam, dobra ideja je bila da dam tu na provjeru.
Ima jedan na Indexu 732 ali ima kabinu koju bih skinuo ,motor je iste boje kao i hauba, i čudno mi je kopčanje ralice. Također cijena je dosta visoka, pa me zanima da li se isplati.

Također jedan 730 sa hidro volanom ali nekako mi se čini da boja nije orginal.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Od svih koje si poslo jedino ovaj zadnji vrijedi, i taj zadnji nije 730 nego 731-2, imaš na njemu inverziju i servo, po meni od svih poslanih jedini odabir, inace onaj ulicakni, prvi oglas sta si poslo to je neki teški trgovac, prodo je možda i 10 komada do sada, od njega se moglo i na kartice kupit ako se dobro sjecam
 

luka1002

Član
Tu od
27 Kol 2015
Poruka
58
Hvala ti, kaj 731 nije imao kavez? A i na motoru piše 730..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Mislim da je ovaj zadnji 730 samo je farban. Sredina se tocno vidi da je crvena, a poslceo se nekako i naprijed po motoru ljustiti... 🤔🤔🤔
Ovo kopcanje ralice je totalno krivo...i rukavci tu doata trpe. A nije mi bas jasno ni ovo nazad kopcanje u 3 tocke, cudno izgleda
 

luka1002

Član
Tu od
27 Kol 2015
Poruka
58
Čuo sam se sa čovjekom, uzeo ga je prije 15god iz Bjelovara, već je bio ofarban. Veli da je ga je platio 5k Eura i od tada uložio još toliko. Motor je na prvoj specijali, getriba je generalno uređena, sve je odrađeno u Bjelovaru kod Srećka (navodno old school mehaničar iz Tome). Daje njegov broj za provjeru. Uglavnom, danas idem ga vidjeti ,ako je sve u redu taj je moj. Pričam o 730 crvenom. Jel pašu utezi sa 521 na 730 ?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
730 je imo drugaciju hidrauliku iza, ovaj sa servom moze bit samo 731-2
Opet napominjem govorim za ovaj zadnji oglas sta si poslao
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Što se tiće TV 730S
mora imati veću pumpu hidručlike 6,5 ccm , umjesto 4,2 ccm. (pumpa je duža
cca 1 centimetar usisno crijevo skoroz uz haubu tj.
češe malo po njoj ako su seleni loši njoj).
- ima dodatni sigurnosni vetil za volan
- hidruličnu glavu volana
- dva cilinda za upravljanje traktorom (nikave mehaničke veze samo lajtuzi)
- dvije poloče na kojima su pričvršćeni cilindr za upravljanje
- rezervar hidrulike obavezno ispred motora.

ako je verzija TV 730S piše na indetifikacijskoj kartici pod tip traktora,
dok na haubi piše samo TV 730.

Moje isprike nisam vido da je u postavu likn taj u oglasu TV 730S je samo naziv oglasa to nema veze sa "S" modelom traktora. To je običan model 730, samo je prefarban u nijasu 731.
Ovaj 732 je komunalna verzija traktora sa običnim volanom, te hidruličko zakretanje ralice + kabina
Ovaj drugi je također prefarban, sa njega su skinuti produžeci da je sužen, volan je neorginalni, naknado ugrađen (glava i stup od AGT-a, a cilindri od serije 700)

730 je imo drugaciju hidrauliku iza, ovaj sa servom moze bit samo 731-2
Opet napominjem govorim za ovaj zadnji oglas sta si poslao

taj 730 je 80 g. proizvodnje i tada postaju prijelzni modeli prema 731 (sve je isto samo razlika u boji). i gore je hidrulični naknado namotiran volan nije servo.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Sve u svemu bio on 730 ili 731, ima sve za normalan rad priključaka i po meni se čini i dobra cijena u odnosu šta ostali vinkovći po netu nude, bez hidraulike nikad nebi kupio traktor, dan i noć razlika, vozio sam neki dan 521 sa hidarulikom i koliko god on bio loš traktor barem se lagano vozi
 

luka1002

Član
Tu od
27 Kol 2015
Poruka
58
Da updejtam, kapario idem po njega sutra. Ima papire, može se regat, generalka je rađena prije 2 godine, ima 2780 sati rada, sve je mehanički ispravno, treba struju složiti. Hidro volan radi perfektno, nigdje ništa nije masno, čovjek radi s njime u vinogradu i zato je skinuo distance (koje daje sa traktorom). Prodaje ga jer je kupio AGT 50KS ,no radi to sa suzom u oku (vidi se).Veli i sam da mu nije bitno kak izgleda nego da je mehanika dobra jer dela sa njime i tako točno i je. Evo zadovoljan sam jer nisam kupio od prekupca već od čovjeka koji je uložio dušu u taj traktor. Jedino neznam kakav je kuplung gore, papučica se stišće kao da je utopljena u mast, sve glatko, otpuštanje također, nema cukanja, kao da je auto u pitanju ne traktor. Perfektno.
 

josipk

Član
Tu od
27 Ožu 2017
Poruka
47
lijep tomek,imam u planu isto svog malog tomeka zamjeniti za nešto tako,kolika mu je cijena ako se smije znat:)
 

luka1002

Član
Tu od
27 Kol 2015
Poruka
58
Dogovorili smo se za 30k kn. S obzirom da je hidro volan platio tisuću eura, i kakvih groblja ima po oglasnicima, mislim da je korektna cijena (i još k tome ako uzmemo da je mehanika generalno uređena prije 2 godine).
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh