• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 700

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Pozdrav svima. Pitanje. Stelam predpaljnje na tv 731. Postupak, skinuo sam iz desne dizne (na bosch pumpi) oprugu i onaj pipak s opruge i krenuo okretati zamasnjak, istovremeno sam pumpao na ac pumpu gorivo. Nastinao tako da kad su mi se poklopile prve oznake(zamasnjak i blok) da je gorivo stalo izlaziti iz pumpe. Da li je to to ili?
Hvala
 
Posljednje uređivanje:

DrEnKO

Član
Tu od
28 Svi 2018
Poruka
40
Pozdrav ekipi,
tražim kanđastu spojku sa prirubnicom, zupčanikom
i svim pripadajučim dijelovima za lombardini LDA672.
Zna li itko gdje se može nabaviti ili ima netko za prodati?!
 

Prilozi

  • K-spojka_01.jpeg
    K-spojka_01.jpeg
    52.5 KB · Pregleda: 10
  • k-s-02.jpg
    k-s-02.jpg
    56.5 KB · Pregleda: 10

Draen

Član
Tu od
1 Svi 2020
Poruka
30
Pozdrav svima,, ima li netko tko je farbao haubu i blatobrane tv 731 broj od boje koja je najbliza originalu
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Pozdrav svima. Imam molbu, ako bi netko htio pogledati na alnaserna svojem tv730/731/732 i reci sto pise.
Mislim da je problem u mom. Iskra azj0101 12v 1.8ks. Mislim da bi to trebalo biti puno jace od tih..1.8ks (1.4kw)
Hvala
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,896
Pa je l pali?
Ako malo računaš onda njegova brzina kad se pretvori u brzinu paljenja odgovara.
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Problem je tog prvog palenja kad "navodno kako mi je majstor rekao" alnaser nema dovoljno snage da ga jace zavrti pa puno vrti. Kad prvi put upali onda dalje pali bez pardona.
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Aku nov 100ah, probao drugi 78ah i rabljen 100ah. Postupak uvijek isti. Prvo paljenje lose...vergla, pogotovo kad je hladnije, a svako drugo, starta odmah.
Da, dizne nove, ulosci bosch pumpe novi, leteci, karike, honanji cilindri, glave komplet reparirane. Dakle do kompresije ne bi trebalo biti.
Sa starim aku je znao zaverglati i onda zakrcati jer aku je bio "los". S novim sako...dugo vergla prvi put
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
@isalopek imas onaj vijak M10 ispod leptira za gasenje traktora, popusti malo i pomeraj plocicu levo i probaj, pa kasnije desno i ponovo probaj...to sluzi za trajanje ubrizgavanja...poigraj se stim pa podesi kako i na koliko okretaja da ti pali traktor! Ako pomeris skroz u jednu stranu, neznam koja je, i tad pali na zub...nemoj ostaviti tako ako se deca igraju oko traktora, neka treba malo verglanja! pozzz
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Nisam te skontao, jel on sporo vergla ili vergla a neće da upali, to jest dali ga brže okreće kada je motor zagrijan već kada je hladan.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Pa mislim da baš na špagu TV serije 700 nemože upaliti zbog toga jer ima prejaku kompresiju.
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Palis seriju 730/731/732 s spagom i to jednom rukom. Svaka cast...moze kakav video tog paljenja. Znam da 1 cilindar ide na taj nacin, al ne znam nikog da je to napravio na 2 cilindra...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Moze nema problema moze i neka oklada prije toga? Cisto da ne trosim memoriju mobitela bez veze?
Al ajde ne moras ti sa jednom upali sa dve i vidi dali je do paljenja ili je do anlasera...
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Znam da se može upaliti TV 418 do TV 523, imam doma TV 419 i lako ga upaliti ako je u pravilnom položaju, ako nije tu već nastupaju problemi, ali definitivno moram se potruditi da ga upalim sa dvije ruke, a sad baš da bi tako upalio TV serije 700, ja recimo do sad isto neznam nikog da ga je upalio na špagu, ubiti nitko nije ni pokušavao od ljudi u mome selu koji imaju traktore te serije, tako da stvarno neznam. :S
 
Posljednje uređivanje:

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Ma ne mogu ja s jednom, a niti s dvije. Mene samo zanima kakk si to izveo da probam i sam, i vidim.jel do alnasera. Pa ako moze, video, super. Hvala unaprijed
 

Najnoviji postovi

Na vrh