• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 800

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
Dal je moguce da taj novi salter ne radi...
Jucer sam.probao s ugasenim traktorom upaliti zmigavce i cak rade ali se cuje neki zvuk kao da je kurslus...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
provjwerite sve spojeve na konektorimam i masu, da nije negdje loš spoj...


djelove imaq za sve tipove traktora Tomo Vinković serije 400/500, 700,800.


u Bjelovaru na tri lokacije i u Krapini ih ima također dosta, a još 4 tvornice rade po Europi isti traktor tako da djelova neće ponestati što se tiće serije 800
 

lac123dim

Novi član
Tu od
24 Ožu 2013
Poruka
4
Zanima me dali je ko probao ugraditi haubu od prime na seriju 800 jel ima kakvih iskustva
 

ferdo1

Član
Tu od
30 Sij 2011
Poruka
46
..., a još 4 tvornice rade po Europi isti traktor tako da djelova neće ponestati što se tiće serije 800

A koje su te tvornice? Informacija mi je interesantna...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Ja vjerujem da bi bila dobra, ja sam par puta vinograd kosio i ponekad neku veću travu sa yanmarom F-7 i mega-ing tarupom od 100-110cm zahvata i traktor radi bez ikakvih problema, o kvaliteti te kosilice nemrem ništa pričat jer nemam iskustva sa ovom iz oglasa. Yanmar je 16 konja!
A iskreno ja bih radije uzeo mega-ing kosilicu jer djeluje nekako kvalitetnije i bolje, ima skije umjesto ovih kotača koji su kao sa kante za smeće...
 
Posljednje uređivanje:

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
Hvala puno, nisam cuo za tu firmu pa sam sad proguglao, sutra cu bas zvati da vidim cijenu :)

Mega ingov kosta 5500kn....dosta je skuplji od ovog...
Kazu da imaju i kardane po cca 1000kn
 

tihomiy

Novi član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
22
pozdrav svima ovdje...
u potrazi sam za tomo vinkovicem..treba mi za kosit livadu..frezat vrt i prevest drva s polja do drvarne..
sad gledam malo po oglasima nekako mi je zapeo 826 pa ako bi mogli napisat koji bi bio najbolji od te serije 800, koje su im mane
 

Eniz826

Član
Tu od
6 Ožu 2018
Poruka
54
Ljudi pomagajte,zasto mi tomo 826 kada idem nekako kao da ga neato koci,juce mi se ugasio i prednji tockovi zakocili odjednom,mijenjao sam kljuc mjenjaca,osovinu,konusni i zupcanik prve brzine
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Da nije ostao ukljucen pogon na sva 4?
Ako si na tvrdom i ako gume nisu jednako potrosene hoce zaje*avat,,,
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Onda ne bi zakočili točkovi, več bi vozijo on samo ravno. Gledajuči, da si prije ovog problema radijo na mijenjaču, nešto nisi izgleda unutra prav posložijo...NEma druge.
 

Eniz826

Član
Tu od
6 Ožu 2018
Poruka
54
Mjenjao sam kljuc,osovinu,konusni probao ponovo mi trza ,opet otvorim ostecen zupcanik prve brzine kupim i njega zamijenim,onda se to desilo da zablokira
Rastavio juce zupcanik zapekao za konusni jedva sam skinuo i ostetio mi novi konusni
Ponovo osmirglo obje strane se sjaje i sve vratio kad amo probali nekako mi tesko ide ide kad se izbaci iz brzine i bas se cuju zupcanici
A sve sam vratio kako treba,i da skidao sam danas rukavce diferencijal je u redu
 

grabik

Član
Tu od
12 Pro 2008
Poruka
149
Konusni par se uvijek mjenja u paru. A obavezno je i namjestanje zazora za iste i njegove lezajeve.
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Nisi dobro namjestio zazor između konusnog i tanjirastog, pazi da ne polomiš srce mjenjača, imaš tamo poruku pa se javi. lp.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Treba ti i felga druga, to sigurno. NI neznam, ak je pesto isto, tako da nečem pričat na pamet, ak ti široka felga paše gore. Nek to kažu koji veči poznavači. Jedino što znam je, da če ti se malo brže kretati traktor, al motor više zagušavati. PA se bo dogodilo,da budeš trebao jedno brzino sporije ponekad voziti.
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Pozz
Zanima me misljenje o 7.50 gumama na tv 818 i jel neko to radio mozda?

Zavisi od toga sta radis, ja imam ugrađene na 420 s tim da je zglob od serije 800, i ja sam prezadovoljan. Imas tamo u temi serija 400 prije otprilike godinu dana i slike i prednosti i nedostatke.
 

Najnoviji postovi

Na vrh