• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 800

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Nije tako,moj ima 7,5 gume na uskim felgama i nema problema ni na 1m širine.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
826 i 830 imaju šire felge i origi 7,5 gume dok manji modeli imaju uže felge i gume a i nemaju distancera za razširenje.Svaki distancer je 8cm i još 7,5 gume pa se TVe razširi na 1,2m.
 

mmario

Novi član
Tu od
30 Svi 2012
Poruka
25
Onda je mozda bolje ostaviti na 6x16, zbog sirine, jer mi je iza freza od 1 metar. Neznam oce li mi pokriti tragove ako stavim 7.5
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Ak staviš 7.5 gume če bit za 4-5 cm širi od širine koju imaš sad.
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Jednocilindraš i 7.50 gume nikako, isprobano. Ova kombinacija kao što @abarth ima je bolja, ali i sam kaže da se osjeti na snazi. Jedina opcija su 6.50 ali su skuplje......6.50 su imali pasquali, i dosta ozbiljnije izgledaju u odnosu na 6.00
 

mmario

Novi član
Tu od
30 Svi 2012
Poruka
25
Pozdrav svima. Molin pomoč. Problem kod Tv 821. Iskace iz brzine, iz 3 i iz 2, pogotovo pod opterecenjem,plugo,uzbrdica,prikolica sa malo tereta... zastane pa krene. Stavljen novi kljuc na mjenjaču i promjenjeno sve sto ide uz to. Probava sam stezati i onaj imbus šaraf na ručici od mjenjača brzina,i pomicati pločicu sa rupicama ali opet isto. Rucica je bila puknuta tamo di ide na osovinu mjenjača i tamo je zavatena ali mi se cini da ima lufta. Je li možda moguče da je lamela u pitanju. Inace lipo odvaja kvačilo. Molin vas za pomoč!
 

Dubravac

Član
Tu od
31 Ožu 2015
Poruka
200
Pozz


Danas sam prskao vinograd, i u pola posla kvar tv 821.
Nadam se da je samo lamela, prilikom uključivanja vratila samo je zalupao i nema više nikakve veze motora s mjenjačem.
Sve se normalno šalta s pritisnutim ili puštenim kvačilom, samo motor ne reagira.
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Možda se podrobio ležaj na zupčaniku između spojničke i vratila s uključnim zupčanikom. To je ovaj zupčanik lijevo....
Picture_078.jpg
 

Dubravac

Član
Tu od
31 Ožu 2015
Poruka
200
¸Uglavnom nemiga smjesta, ni pogon ni vratilo.
Vidjeti ćemo kad se otvori, odšlepao sam ga do servisera.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Ono što ne mogu zbog terena vuč sa tomom do puta raspilim na mestu rušenja i sa kiblom vozim do puta.Kad se nakupi dovoljno za par fura sa prikolicom tad samo natovaram i vozim kuči.:icon_jook:
180420161769.jpg
[/url] [/IMG]
 

Dubravac

Član
Tu od
31 Ožu 2015
Poruka
200
Pozz

Ipak je bio ležaj pod zupčanikom.
Još jednom zahvala kolegi i Moderatoru EDOSKO na savjetu.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Koja bi bila realna cijena za traktor tv 826 nov kupljen tamo devedesetih godina a sad ima smijesnih ne vise od 20 radnih sati,,,
Mislim da je Slavia motor gore,,,

Na njemu je sve original, nigdje ogreban, nikad nista tesko nije radio,,,
najvece opterecenje je imao kad je jednom izorao 30-40 kvadrati baste,,,

Zapravo koliki je rizik to kupiti?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Čim niža ak kupuješ, ili čim viša ak prodaješ :)
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
Slika bi super bila,pogledaj motor ako ima svu farbu na mjestu je onda stavrno nov traktor,a te fore ima 20 sati nikad teško radio to su fore svakog prodavača, a traktor je ok jedino je pitanje za šta biš ga koristio i koliko bi radio
 

Najnoviji postovi

Na vrh