• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 800

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
To je tak kada u dućanu prodaju jednu stvar i samo tvrde da paše na sve. Kupio sam sajlu za kvačilo neki dan, tu jedinu vrstu imaju i to ti je to, dođem doma ,namontiram i vidim da je kraći bužir. Badavo mi vraćati kad ionako nemaju druge pa kombiniram stari bužir i novu sajlu. I to je samo jedan od primjera, sreća da imam starih dojelova pa uvijek nešto skombiniram.
 

Emilpoje

Novi član
Tu od
8 Ožu 2022
Poruka
1
Pozdrav svima...Vlasnik sam tomice 826 i imam jedan problem kod šaltanja ručice za promjenu smijera vožnje, recimo kod oranja sve bude ok cirka sat vremena a nakon toga počinje zezati kod prebacivanje smijera vožnje ručica neče glatko uskočit nego počinje vibrirat i čuje se škartanje.
Sa donjom ručicom gdje su spore i brze je sve uredu...dal bi neko znao u čemu je problem i da mi malo objasni, unaprijed hvala!!!
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Evo kompletiran, i ceka start, strasno je spor po cesti jedva sam navuko 15kmh...to mi je najveci problem a za prskat je okej namjestio sam nekih 6-7km da cu spricat i nadam se da ce za taj posao bit okej...a za berbu bi trebo nosit viljuškara to moram još dodat hidrauliku na njega...dat ću mu šansu a TV ne volim ni na slici vidit...ali.. 20220503_161335.jpg 20220503_161325.jpg
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,889
Evo kompletiran, i ceka start, strasno je spor po cesti jedva sam navuko 15kmh...to mi je najveci problem a za prskat je okej namjestio sam nekih 6-7km da cu spricat i nadam se da ce za taj posao bit okej...a za berbu bi trebo nosit viljuškara to moram još dodat hidrauliku na njega...dat ću mu šansu a TV ne volim ni na slici vidit...ali.
Uvijek postoji ali, treba mu pružiti šansu. Vjerujem da za posao koji ti treba bude sigurno poslužio. Ja sam na svojem TV 419 uspio na cesti navući 18km/h, ali to mu je stvarno maksimum.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Nikad nece bit broj jedan, kupio sam ga samo jer sam ga jeftino dobio i zato da ne moram selit atomizer, sad ce na njemu bit do berbe i onda ide viljuškar na njega...ako bude to sve odradio prolazno ostaje, ako mi se ne pokaze dobro ide na prodaju...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Eto vec moram skidat motor dole lamela proklizila hahah dobro je krenulo :hahah:
Al srecom nije puno para 550kn skuplja verzija, a na goldoniju pred dva tjedna stavio drugu 1700kn...
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
@Krumpironja kakva je to skuplja verzija lamele? Kod nas su do sad bile cca oko 200 kn, to je neka bolja roba ili je samo bolja cijena?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Snjego baš suprotno...
Govorim o kombinaciji korpa i lamela, lamela je 140kn a korpa jeftinija je 280kn a skuplja 400, ruan ili tako nesto...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Propiso semering mjenjaca zato klizilo i korpa je bila pretegnuta...sad je sve novo nutra danas sam stigo samo vratit motor ostali mi limovi jos...
13kn semering 30 52 10
140kn lamela
390kn ruen korpa
2 popodneva seksa...

IMG-20220521-WA0005.jpeg 20220521_203202.jpg
 

Eniz826

Član
Tu od
6 Ožu 2018
Poruka
54
Pozdrav, imam na tomici 826 balirku neki dan kupio i zanima me spaga koja je najbolja, uzeo tip 500 italplast i pucale su bale, prešao na tip 400 dosta manje puca ali opet se desi da nekad pukne
Gledao sam TEWE i Berger pa me zanima da li su one dobre
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Dobio regu još par sitnica riješeno i ide na bubanj ako koga zanima neka se javi, vidi se sve od početka šta je rađeno.
Nekog manje zahtjevnog će zadovoljit
20220823_200903.jpg 20220823_200749.jpg 20220823_200932.jpg
 

MajstorMile

Novi član
Tu od
10 Velj 2018
Poruka
1
Imam TV 821, zanima me koji model filtera goriva ide, stari sam skinuo ali nigdje nikakve oznake na njemu. Trebam ga promijeniti pa dali znate kako se odzračuje te na što trebam obratit pažnju kod izmjene?
 

vitomir 1

Član
Tu od
7 Lip 2011
Poruka
292
Pozz ljudi
Evo hledam 826 na oglasu, 1000 sati,vjerovatno slavia motor , godiste 98,
5k €, garaziran.

treba mi za malciranje i frezanje cca 2ha vocnjaka i maslinika.

sta vi mislite dal je ok il bolje trazit lombardinijev motor.

gleda sam i talijance al su preskupi za moj hobi
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,844
Pogledaj ga "u živo"!
Ne štima mi: cijena, godište i sati?
Jedino ako prodavaču nije hitnoća?
 
Na vrh