• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

Tu od
24 Srp 2012
Poruka
89
Ne ne na 335 da cudno je al 335 i 355/360 su podjednako teski ovi su tezi samo za ova dva klipa... Imao sam 335 sad imam 360 i sam sam se uvjerio u to
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Gle mislim da su ipak tezi dosta ovi 360i355 od 335.
Imaju dosta toga glomaznije na sebi prednji most,blatobrani,reduktore,i motor sa tekucinama veci.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Veliki 355

5-0ba68ed462.jpg


Mali 335

 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,740
Bože, do kada će trajati te rasprave koliko je težak i koliko ima konja Ursus. Onaj tko ga ima kupio si ga je temeljem nekih iskustava i saznanja te u granicama svojih financijskih mogućnosti za potrebe svoga gospodarstva. Vlasnici tih traktora relativno su zadovoljni s njima, obave što treba i onda malo poprave što treba i čekaju drugi posao kao što i sam radim. Mi koji smo vlasnici takovih traktora nismo budućnost hrvatske poljoprivrede, ali za pokrpati rupe u prihodima dobro dođu. Da ja sada kupujem traktor od 20 tisuća eura ne mogu ga amortizirati za idućih petnaest dvadeset godina i gdje mi je onda račun. Mnogi su se tako zaletili prije par godina i sada su u gabuli do ušiju. A što se tiče kvalitete lanske godine sam vidio Landinija kojega je vlasnik imao par mjeseci pa su mu prednje kočnice bacile ulje da je bilo milina gledati.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,754
Pa normalno da je tolko težak, kad su dolazili sa svim utezima.:mur:
Postoje i za IMT utezi, samo ih nitko vidio nije:icon_e_wink:
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,740
Uljni filter ima svoju svrhu. Pošto traktori rade u prašnjavom ulje ima zadatak zadržavati finu prašinu. I to ulje u filteru treba češće mijenjati.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
A kaj ti očekivaš od te prepravke ?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Predpostavljam da se tvoj raspal, a novi skup?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
U biti su tu negde, skoro isto filter i generalka.
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
pa uljni je puno bolji.jeftiniji za odrzavanje,puno se bolji pokazo u tezim uvijetima i sta je najbitnije nemoras ic kupovat nigdje fiter nego sam zamijenis ulje.ja sam iz mf-a izbacio papirnati i pripaso od viljuskara koji sam kupio na otpadu za 50kn a papirnati grubi i fini bi me po izmjeni izasli oko 400kn.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa nije bezveze proizvođač stavil uljni sa još dvije mrežice unutra!:icon_e_wink:
Uvjeti rada,uvjeti rada određuju dugotrajnost motora
.a i održavanje.
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
pa uljni je puno bolji.jeftiniji za odrzavanje,puno se bolji pokazo u tezim uvijetima i sta je najbitnije nemoras ic kupovat nigdje fiter nego sam zamijenis ulje.ja sam iz mf-a izbacio papirnati i pripaso od viljuskara koji sam kupio na otpadu za 50kn a papirnati grubi i fini bi me po izmjeni izasli oko 400kn.

Bolji za ljudsku lijenost, financijsku moć ili za motor?
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Kakva je razlika između papirnatog i mrežastog filtera s aspekta otpora kretanju zraka? Kako se to manifestuje na motor u dužim periodima eksploatacije?
 
Na vrh