• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,707
Ovo je županijsko dvorišće, HDZ&CO, gdje dižu naknadu više od 50 posto
A u gradu mažnjavaju oni drugi :p
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
Školarcima su predložili da po 10 rubalja donesu u fond Komunističke partije Mozambika. Jedan je dečak došao bez novca i rekao je učiteljici:
"Otac je rekao da u Mozambiku ne postoji komunistička partija."
Mesec dana kasnije, učiteljica je predložila deci da donesu po 10 rubalja za narodnu vlast u Mozambiku. Isti je dečak opet došao bez novca:
"Otac je rekao da u Mozambiku nema narodne vlasti."
Nakon nekog vremena učiteljica je tražila da se ponese po 10 rubalja za gladne u Mozambiku. Dečak je donio 30 rubalja i objasnio:
"Otac je rekao da ako tamo ima gladnih ljudi, to onda znači da postoji i komunistička partija i narodna vlast."
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,707
Pazi ovog! Pa gdje živi kad valja ovakav vic?
Ivan Pernar:
"Ja sam emotivna osoba, bitna mi je dobra atmosfera, da su ljudi veseli, da se smiju, tamo u domu zdravlja nisam stekao dojam da se radi o nekakvom mjestu gdje je zabavno za raditi i gdje su pacijenti nasmijani....."
Njemu bi bolesni ljudi trebali biti...............ovo ćađavo
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,707
Pametniji popušta!
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,572
Eto poštovani građani, to smo MI. Dok se takvi časte i maste, Država ne poduzima skoro ništa, a za to vrijeme jedan grad (VŽ) sa susjednim opčinama nezna i nema kamo sa smećem. Ima ga onoga ranije sakupljenoga u stotinama tisuča tona bala, u raspadljivom stanju, iznad trečeg vodonosnika, Državi to ne smeta. "Čehokovci" sada u medijima za sve krive novog gradonačelnika Bosilja, koji je jadničak uletio u žrvanj "unazad par sekundi smetlarenja", a Čehokova i HNS garnitura je smeće tu deponirala godinama... Sada je Država skoro pa svugdje zabranila odložiti novo prikupljeno smeče, Piškornica još uvijek nije u fazi preuzimanja, deponija kod Ivanca drži spuštenu rampu i tko je hebena stranka - narod, građani, a takvi i oni zaposleni u državnom aparatu grabe lovu veeeelikim rukicama 😖, sramotno, teško da gore može u kakva smo se sranja uvaljali...

Ma znam da ovo nije VIC, ali svi smi mi kao iz nekog lošeg vica ispali...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,707

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Najbrža stvar na svijetu

Biolog:
Najbrži je treptaj oka. To se dogodi, a da nitko ni ne zna da se dogodilo.
Fizičar:
Najbrža je svijetlost. Kad pritisnete prekidač ona do vas stiže brzinom 300 000 km/s, nema veče brzine u prirodi.
Filozof:
Najbrža je misao. Njome u trenutku možeš stiči bilo gdje na svijetu.
Seljak:
Kad sam vas učene ljude saslušao shvatio sam da je najbrža stvar na svijetu proljev. Kad te stigne, stigne te prije nego što si okom trepnuo, upalio svijetlo ili bilo što pomislio, a več si se usro
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Vjerujem da je svako od nas imal tu brzinu priliku iskusiti, pa i ja.

A sad kad si to napisal sjetil sam se tvog oca kad ste bili kod mene a on ti govori xxxxx idemo doma, xxxxx idemo doma, xxxxx idemo doma i onda se uhvatil za guzicu xxxxx sad je stvarno gotovo i odjurili ste. Znam da smo komentirali da ste stigli na knap. A razumijem tvog oca, i meni je najslađe takve stvari obaviti na svojoj kibli.
 
  • Tužno
Reactions: ZJ

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,024
Vjerujem da je svako od nas imal tu brzinu priliku iskusiti, pa i ja.

A sad kad si to napisal sjetil sam se tvog oca kad ste bili kod mene a on ti govori xxxxx idemo doma, xxxxx idemo doma, xxxxx idemo doma i onda se uhvatil za guzicu xxxxx sad je stvarno gotovo i odjurili ste. Znam da smo komentirali da ste stigli na knap. A razumijem tvog oca, i meni je najslađe takve stvari obaviti na svojoj kibli.
Ako se na vrijeme ne krene poželjno je na nogama imati gumene čizme sa visokim sarama.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Bar se tomu možemo smijati...još neko vrijeme...
Sad on nosi pelene i ne približava se više traktorima, jer ih nemre voziti :(
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Bar se tomu možemo smijati...još neko vrijeme...
Sad on nosi pelene i ne približava se više traktorima, jer ih nemre voziti :(
Videl sam neki dan da teško ide....ah, kaj ti je život, kratak da nemre krači biti. A kao da smo prije koji dan delali onog tvog Štorka i smijali se svi skupa.
Ja se nisam smijal tome slučaju, to je bila samo jedna od mojih životnih dogodovština koja mi ostala upamčena.
Ko i jedna moja kad je bilo doslovno (kak veli kolega @lijeskakc da su trebale čizme) bješte pete usrat ču vas 🤭
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Ma nisam to niti shvatil krivo...a bilo je to prije 8 godinica... Muhica još pučkoškolac...
Japa se vozil z dva šarafa na kotaču... Eeee, vremena...
Tad sam mogel "i koprive pojesti" a danas mi trebaju čižme z dugim sarama...
 
Na vrh