• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,321
Čistačica na sudu tuži kolegu da ju je silovao,i pita sudac da opiše situaciju kako se to dogodilo, veli ona ;"gospon sudac,ja prala stubište,odozgo prema dolje, kod on dođe otpozadi,digne suknju i navali na mene",upita ju sudac;"a vi gospođo niste bježali", on odgovara ;"a kud da bježim,ljevo zid ,desno ograda",sudac reče pa naprijed, ako unatrag niste mogli",a ona će na to;"a ne,gospon sudac,tek oprano i mokar pod".
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,321
Izgubili se Bračani na nekom planinskom području, I sad traže ih svi,policija, vojska, hgss,civilna zaštita, caritas, dobrovoljci.
I sad pronađe ih ekipa iz Caritasa,spuste ljestve iz helikoptera da se popnu,i viču im:"mi smo iz Caritasa!!!!!!!!",a Bračani im odgovaraju:"nedamoo ništaaa!!!!"
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Pita bijelac crnca kako se rade crna djeca?
Pita njega crnac, jel ti ovoliki i pokaže rukom veličinu?
Veli bijelac, ma kakvi.
Pita ga onda crnac, jel ti ovoliki, pokazujuči pritom na debljinu?
Veli bijelac, ajde beži, jesi lud , ma kakvi.
Reče mu na to crnac:
E vidiš, tu je problem, ulazi ti svijetlo.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,377
Za kaj povrtnjak ni zorani 3?

Dobro jutro suseda, gde ste? Vas nikaj ne vidim v zadnje vreme. Ste se morti prijeli traktora?- vikne
suseda susedi prek plota
Joj meni, najte me ništ pitati. Situacija se je pogoršala jako-odgovara suseda
Ovaj moj samo čkomi i puši kaj spahija. Nekaj ga jako grdo muči. Bojim se da su to ti vražji poticaji vu pitanju. To nikak nemre prežvakati kaj da ih on mora isplačivati. Nakupovala sam mu čokoladice kaj bi ga udobrovolila. Par puta sam se i prignula dok je stal iza mene, reko morti bu nekaj. Ali ništa, ne reagira. Samo mrmlja o poticajima i o toj nepravici. Bojim se da bu na čisto skrenul, ako več nije, ili da ga bu srce vdrapilo. Za saki slučaj imam stalno broj hitne pri sebi da ih nazovem nek dojdu po njega. Pitanje je samo da li mu i oni moru pomoči. To mi je najvekša briga, kak mu pomoči, ali izgleda da je to nemoguče.
Još samo da nešče spomene da ima bolšu motorku od njegove, eeee to bi ga onda shodolalo do kraja.
Neje mi lefko i neje...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Ovo ima jako veliku sličnost s osobom jednog našeg forumaša, koji trenutno miruje, radi svojih otegotnih životnih okolnosti. Iste su mu malo oduzele volju za prljavom zajebancijom, ima on težih obaveza i pametnijeg posla, od ovakvih niskih podbadanja.

Postanimo i ostanimo samo malo bolji ljudi... Nisam ničiji advokat, čitam između redova, a možda i znam mrvicu više o čemu se radi kod kolege "koji nam fali".
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,377
Ovaj forum se još uvijek zove Poljoprivredni forum. Po logici stvari bi trebao koristiti članovima da pomognu jedni drugima da si olakšaju život i muke koje ih prate u poljoprivrednoj proizvodnji. Uvijek sam beskrajno zahvalan ljudima koji su uvijek na raspolaganju za pomoći kada kome treba. Ako se forum pretvara u kritičara ljudi i aktivnosti koje poduzimaju da mogu pristojno živjeti od poljoprivredne proizvodnje onda tu nešto grdno ne valja. O tome sam već pisao pa se neću ponavljati. Onaj tko je došao na forum sa ciljem da se zabavlja, zajebava i kritizira, a sam se ne bavi poljoprivredom je dobrodošao kao tuča pred berbu. To je moje mišljenje iza kojeg stojim i branim ga, ali se i sve više odaljavam od foruma.Jedno vrijeme nisam uopće pisao, a čini mi se da ću tako i nastaviti. Imam svoju muku i njoj sam posvećen. Inače, svaka sličnost sa stvarnim likovima je slučajna. Ne treba biti ničiji advokat.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,600
Ovo ima jako veliku sličnost s osobom jednog našeg forumaša, koji trenutno miruje, radi svojih otegotnih životnih okolnosti. Iste su mu malo oduzele volju za prljavom zajebancijom, ima on težih obaveza i pametnijeg posla, od ovakvih niskih podbadanja.

Postanimo i ostanimo samo malo bolji ljudi... Nisam ničiji advokat, čitam između redova, a možda i znam mrvicu više o čemu se radi kod kolege "koji nam fali".
A kad se omalovažava nečija muka i rad onda nema teških životnih situacija? To nisu niska podbadanja? Al više je nego očito da ne vrijede ista pravila za sve.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
@lijeskakc , hvala za poduku i napomenu da je to specijalistički forum i nije za svakoga.
Ništa, Idemo dalje 🎶
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,377
Nema na čemu i drugi puta. Fala i tebi na mudrim kritikama. Možda bi se forum trebao zvati "savršeni svijet".
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Svijet bude bolji ako ga budemo izgrađivali svi zajedno, tako i forum, ako bude samo jedan urednik onda ti je to novo jednoumlje.
Moje zadnje pitanje, što to ti od poljoprivrede, vinogradarstva, ili života znaš, a ja ne znam? Ako si donio svoje mišljenje na temelju viđenog da uopće ne pišem o kuruzi, pšenici, krumpiru, onda si se malo preveslao. Ne malo jako, jako, jako, no to je tvoja sudbina.
Moja je sudbina bio ključ 13, računalo, unimer itd., a zrasel sam i živim na selu, seljačkim načinom i nije me sram.
Eto ovime te pozdravljam.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,377
Ne znam o čemu ti to pišeš i gdje sam ja to tebe spomenul i u čemu si se ti prepoznal? Ponekad pročitam tvoje postove, ali sam ja jako daleko od takvog savršenstva pa to izbjegavam čitati. Baš me briga čime se ti to baviš, ali da kritiziraš i omalovažavaš tuđi rad i muku onda bi se sigurno javil. Ili nebi?
Ostaj mi zdravo. Mi smo tu negdje godišnjaci pa ti mogu to sve napisati. Prestari sam da bi mi netko čital bukvicu.
Molim te (tako to ti znaš napisati) preskoči moje postove, ako ih bude. Dobro tebi, dobro meni.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,600
Zanimljivo je da jalne komentare uvijek imaju ljudi kojima je krajnji domet u poljoprivredi 5 kokoši i brajda direkta. Da stvarno znaju kakav je to posel mislim da nebi bili tak jalni…
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,209
Oženio se Bosanac Zagorkom i nakon koju godinu braka Bara pita svog Muju kad će ju vodit da vidi Bosnu?
- Ma šuti bona, kad vidiš mene, vidiš cijelu Bosnu i počne:
- Prozor - pokaže na oči
- Zenica - pokaže na oči
- Gornji Vakuf - pokaže na grudi
- Donji Vakuf - pokaže na trbuh
- Travnik - pokaže ispod trbuha
- Ključ - pokaže na pimpeka
- Jajce - pokaže na jaja
- Kakanj - pokaže na guzicu
A Bara će:
- Tako ti i ja mogu pokazati Bosnu
- Al, bona, gdje su ti Ključ i Jajce?
Barem digne suknju, raširi noge i:
- Pa pogleč si Banja Luku!
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,920
Pričaju veliki i mali spermić:
"Što je bit našeg postojanja?"
Veliki spermić objašnjava:
"Sve ti je u plivanju, moraš brzo plivati i biti najbrži, onda ćeš vidjeti jednu crnu točku. E to ti je jajna stanica. Svom brzinom udariš u nju i probiješ ju. Tu naša svrha prestaje!"
I tako jedan dan izlazi mali spermić, pliva kao lud, bude najbrži, spazi crnu točku, udari u nju, odbije se, zaleti se opet, odbije se! Popizdi, stane pred crnu točku i pita:
"Jesi ti jajna stanica?"
A ona će:
"Ne, ja sam karijes na šestici!"
 

Titivillus

Novi član
Tu od
14 Lip 2022
Poruka
10
Muškarac i žena putuju liftom, i na izlasku muškarac nehotice dodirnu ženu laktom u sisu.
Okrene se i ispriča: „Gospođo, ako vam je srce mekano kao sisa, oprostit ćete mi.“
A ova će: „Mladiću, ako je vama tvrd kao lakat, ja sam u sobi 307.“
 

Najnoviji postovi

Na vrh