• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 7340 Major

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
BELEC7340 kaže:
mozda i nekad je preplitko...ali gle-2X16 lakše "guta" masu nego 2X12 tj. 3X12...osobno mislim da je to tak...!
Dobro mislis...Prodaj ovaj i kupi onda 2×16 okretač i mora da bude dobro...
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
ti mi najdi v&n 1020 2 brazde koji je zoral max 50 rali i ja dolazim po njega i plaćam odma! ili neku pravu strojčinu njemu sličnu...
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
heh...nebu išlo!al to ne mora značiti da je loš...zmeniš lemeše,eventualno malo daske dotjeraš,sve pririktaš i deri...!
al ja bi ipak neku novu il noviju pilu...
 
J

jokapz

Guest
stvarno neznam kaj mu je-nema pravila kod njega,štopa se i na provoj,drugoj,trećoj brazdi na pretplužnjakima...sakak-nakuplja malo po malo i onda začas imaš tri japanera kukurzinja iz sebe...

Jesi probo orat bez pretplužnjaka. Kod mene ima puno tih plugova i svi kuružnjak oru bez pretplužnjaka i ide super.
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Je tata,i opet se štopa ali velim treba ga isprobati još...ako ništ ne najdemo do jeseni budem dan i noć sprobaval!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
BELEC7340 kaže:
Evo jedne slike od prošlogodišnjeg oranja strnaka-tu je vogel car! :D :D

Slika je skoro dobro postavljena ;)
Moraš ju smanjiti na 800×600 i onda kopiraš link iz polja forum kod :!:
 
K

KRESO

Guest
BELEC7340 kaže:
Je tata,i opet se štopa ali velim treba ga isprobati još...ako ništ ne najdemo do jeseni budem dan i noć sprobaval!

čudno moj vogel se neštopa u kuruzovini , mislim štopa se ali na dan možda 3 puta , na koliko duboko oreš ? jer hoće se štopati ako plitko oreš , ili probaj skinuti točak tako moj kolega na 3x12 vogelu
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
EJ kolega, budem moral ja zakapčiti na Same-a tvog vogela i pustiti ga 30+cm u zemlju pa budemo onda vidli dal se bude štopal, još da ga je raširiti na 3x14, bilo bi još bolje!

Moje je mišljenje da bi trebalo njega samo u zemlju i da se nebi on štopal, koliko sam primjetil da ti baš ne oreš oko 30 cm, pa zbog toga se možda štopa :scratch :scratch :!: :!: ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
tomica zetor kaže:
*ŠANANA raširi ga ti na 3x16, nek same zna što vuče... :D

bilo bi mu previše, ima kod nas svakakve zemlje :mrgreen: :!:
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Evo dvije slikice Zetora 7340 :!: :mrgreen:

i609255_Zvexfront.jpg

i609254_Zetor7340VogelNootFarmerL9503S.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ooooooo kolega, bome lepi ti je traktor :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ZVEX :D :mrgreen:
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
Re: vaše mišljenje o zetoru 7340 turbo

...jel tko vozio zetor 6340 turbo....ima ga jedan čovjek u Đeletovcima....
 
U

ursus4514

Guest
Re: vaše mišljenje o zetoru 7340 turbo

Par puta sam na forumu stavio sliku tetkove, forterre 11441 120ks i odamh svi bi rekli Nevalja,,...samo SDF po meni jetaj traktorcic dobar ili sada imam onaj video oranje sa zetorom, kazu skini jednu brazdu da ides brze njemu je 3br 14" dusu dao vidio bi ijednog ne samo sdfa bilo koji drugi traktor tamno da ore vecom brzinom od 5kmh i onda ide prica skup je......JE SKUP ali teku u godinu i pol je napravio 2200 sati nije imao kvara nije imao zato sto je redovno sve mjenjano i redovno servis dolazi i sa servisom nismo imali problema nikada i zato je uzeo zetora jel ima vec 7711 u dvoristu i nikad ga u sezoni nije iznevjerio,,I mozda ce sada uuzet jos jednog takvog za koju godinu ako bude bolje stanje! ;) ;) 8) 8)
 
Z

zetor4718

Guest
Re: vaše mišljenje o zetoru 7340 turbo

Znam da Zetor 6340 ima problema s mjenjačom kao i 7245 ali s motorom ni najmanjih.Znam da jedan 7245 cijeli zanji kraj(mjenjač,diferencijal...) mu je zaribo a mom susjedu koji sa 6340 radi u šumi 4 brzina brusi,ronda,klepeće kod svakog šaltanja mora dat međugas i opet ide teže u brzinu nego na mom 4718 koji nema sinhrona.Od mog bratića Zetor 4320 ona linija sa savinutom haubom mjenjač je bio u redu ali je lamela zajebavala.Nemora bit da je to bolest cijele linije traktora.
 
H

Hurlimann86

Guest
jako ljepe slike...
posebno mi se sviđaju gdje je s rotobranom i plugom u oranju :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh