• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,496
nekuzim se bas u zetora cekaj jel ima reverzer (hidraulicni ili mehanicki) jel ima powere na brzinama
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
ovisno od opreme moze imat sve kao i bilo koji drugi traktor.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Lep traktor, ali šteta kaj nema barem 10+10 mjenjač ko zadnje serije 7340 s reverzerom.
Uz svu tu opremu to mu jedino zamjeram, to kaj je "clasic" model
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Izgleda kao da je iz salona! Neka te dobro služi i da budeš zadovoljan. Očekujem još slika

BTW: Vrijeme za novi avatar
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Sretno sa kupnjom,i nek bude vrijedan kao i gazda,a ne da mu se neda.

haha,imam i ja lijenih trenutaka,i to podosta! :)

Lep traktor, ali šteta kaj nema barem 10+10 mjenjač ko zadnje serije 7340 s reverzerom.
Uz svu tu opremu to mu jedino zamjeram, to kaj je "clasic" model

tak je ispalo,ne bi bilo lose da ima reverzor,al je dosta brz u rikverc,i meni je ok. te prve proxime se jos nisu dijelile na classic i comfort,jer proxima classic nema bas nista,ni klimu,gola ko od majke rođena. ovdje se mogao svaki pojedini dio doplatiti,a svatko je uzimao kaj mu pase...
zaboravil sam jos dopisati da ima ugrađen grijac ko u autu,znaci cim se da kontakt on radi svoje,i zelena stakla, cbm-ova kuka... malo po malo ga upoznajem...

Izgleda kao da je iz salona! Neka te dobro služi i da budeš zadovoljan. Očekujem još slika

BTW: Vrijeme za novi avatar

Hvala! bit ce slika,samo se nema vremena! budemo i avatar mijenjali,dok uhvatim traktor u nekoj dobroj pozi! :)
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,272
Jesi probao stisnuti gas do kraja u voznji 5-tom?? Do koliko obrtaja ide? I da kakvu hidrauliku ima, kao stari Zetori PMD ili sa dvije rucice? Koliko imaš prikljucnica iza??
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Koje matice na volanu, one kaj steže kolo upravljača?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Obična 12 mm matica, ustvari krunasta.
Ovakva

1215003549_20141106184501_150x132_Pad_1_0.png
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Stavi običnu, nemaš brige.
Da je ni nema nebude iskočilo kolo kad zahrđa
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
e da odmah pitam ,na 7011 imam problem da se traktor nekad gasi u voznji ili cim stoji dulje od pola sata nece upaliti. stavio sam novu ac pumpu,novi iber druk ventil ,nove bakrene podloske ali nema promjene.Kad pumpam naftu pumpica nikad nije tvrda kak bi trebala biti pa me zanima u cemu bi jos mogao biti problem
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Povrat nafte spusti na dno rezervara.
Cjelu novu AC ili samo onaj dio s kojim ručno pumpaš?
 
Na vrh