• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
cijelu novu original motopalovu ali opet nema pritiska na pumpi ,moram barem 20 puta napumpati da se cuje iber druk ventil
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,738
Provjeri si crijeva iza boš pumpe od nepovratnog prema dizama, meni je tu bio problem, bilo šuplje, ispucalo i tu je slinio lagano dok nije propišao skroz onda sam tek vidio di je problem bio cijelo vrijeme.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
A jel bolje pali kad stisneš zimsko (čok startno punjenj ili kak več zoveš) i jel drži ler gas na jako niskim okretajima ?
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
drzi ler normalno na niski okretajima a kad se ugasi ne pali ni sa cokom
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Jel rezervar čist ? Isto se događalo mojem susjedu(7011 1983 g) dok nisam stavil crijevo od povrata na dno rezervara od tad ga ne zeza a kak je tad bil novi traktor donji rezervari tek su počeli isto smo svašta kemijali .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Ima ako ne drži pritisak moral budeš ići redom od rezervara ac filteri povrat negdje ipak malo diše kod jednog rođaka na turbaku smo mjesecima tražili gdje diše a bilo je krivo jedno crijevo tj u njemu je bilo malo otkrhnite gume koja je po njemu putovala i povremeno glumila ventil .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Skini saraf na AC pumpi na samom dolazi i pogle Jel ima kakvih komada unutra.
Crijevo dovoda ako nisi nikad mjenjal bilo bi ga dobro zmenjat jer se zna počet mrvit iznutra.
Bilo bi dobro i rezervat skinut i oprat kak decki vele da nema u njemu kakvih komada smeca.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,272
Ja sam uzeo novu ac pumpu za svoju 62-ku i mislim oprati rezervar i casu prije stavljanja nove. Da li bi još nešto trebalo napraviti prije stavljanja nove??
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Niš jedino ti evo prilike promjeni filter goriva crijeva povrat i dolazi iz rezervoara i sve bakrene podloske i gumicu na staklenoj čašici.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,738
Ja sam uzeo novu ac pumpu za svoju 62-ku i mislim oprati rezervar i casu prije stavljanja nove. Da li bi još nešto trebalo napraviti prije stavljanja nove??

da, promjeniti i filter goriva :)

drzi ler normalno na niski okretajima a kad se ugasi ne pali ni sa cokom

E jel tebe to zaebavalo prije nego si tu novu pumpu stavio?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,233
Jesu li prva i rikverc također sinkronizirani ili ne?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Kak nebi moglo, samo treba pogoditi zub.

Pričal mi dečko davno da on to zna na stotki napraviti na bilo kojem vozilu, ali je caka u zubu, treba ga osjetiti.....
Problemi nastaju ako slučajno pustiš kvačilo.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,853
To sa rikvercom i prvom je mogao jedan kod mene sa Fiatom, mislim da je 540 ili tak nešta. Sve brzine ima sinhronizirane. To je bilo dok sam bio klinac. U međuvremenu su sj... motor pa ga raskopali i od tada tako stoji. Predlani sam ih pitao da mi ga prodaju ali ne žele.
 
Na vrh