• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Što je najgore(ili najbolje) vrti u prazno, uopće ne udara u zamajac, znači ne izbacuje ga, ali dok je skinuto sa traktora i spojim na akumulator, spojim pobudu i plus sa šrafcigerom svaki puta izbaci i vrti normalno. Gledao sam da se negdje ne dodiruje šta na traktoru i sve je ok, još sam dodatno na sve žice navukao termo bužir da budem siguran da nema kontakta.

Sad šta može biti pitaj boga...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Imam problem na 7011 sa anlaserom.Prije tri mjeseca sam stavio novi anlaser i sad mi je poceo samo zujati kad palim a nece ukopcati.Zanima me jel problem u automatu ili necem drugom?
zvuči bedasto , ali ja bi reko ili je premastan ili je presuh :icon_weed:
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Pitanje u vezi zetora dakle kad upalim brisač on jedva radi a kad upalim ventilaciju onda stane sta bi mogao biti problem?

Poslano sa mog HTC Desire 626 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Da nisu glodavci gricnali žice puno je bilo takvih slučajeva , ili masa uglavnom negdje gubi kontakt .(osigurač pin)-
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Gdje nabaviti dobre pakne za Zetorove kočnice?
Kod Kirša bude tek za desetak dana,a reduktori su već dole.
Na ostale trgovce se ljudi žale da im roba nije baš nešto,ja dosad to nisam kupovao,pa ne znam...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja sam u zg kupoval cijeli set opruge,cilindre,bolcne i pakne i jako sam zadovoljan zasada su super.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
A gle, ako se ljudi žale na ostale trgovce (osim Kirša) onda je svaki savjet suvišan.
To kaj su kupljene u Kiršu nije znak da su kvalitetnije i bolje od ostalih. To je nama samo u glavu usađeno jer je ovaj uvoznik i ovlašteni serviser a iz iste pekare dolaze.

Ja sam bil zadovoljan sa svima paknama koje se bile Zetorove, bilo gdje kupljene, a najsretniji kad je bilo gotovih obloga pa su se doma nitale.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Muha daj ti pojasni ako nitko drugi možda nezna,zašto bi iko išao u zadnje vrijeme doma nitnat obloge?
Komplet pakne nisu skupe.
E jedino ako je kvaliteta toliko veča...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Pretežno kod mene u kraju onaj tko nituje kočnice duže i koči, dakle radi se isključivo o kvaliteti kod nekih modela traktora.

A i od njih dosta sam čuo da su te pakne za nitovanje kvalitetnije nego ovo što kupiš u kompletu. Doduše to se sve manje više odnosi na IMT, ali opet ako marka poput IMT-a ima kvalitetnije pakne za nitovanje, što nebi mogla neka druga marka...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Oficir-gdje u ZG?
Muha-sve to stoji,nikad i nigdje ne možeš biti siguran što kupiš. Ali ovaj prijatelj koji mi to slaže je sebi lani slagao kočnice na 4911,tri puta su ga rastavljali i sastavljali radi pakni,sad koči ko auto. Sreća što je mehaničar pa ima alat,mi smo mog jučer raskupusali za jedan sat... A i bio sam kod elwktričara nedavno,htio sam da mi zamijeni ručicu za žmigavce,kaže da ima Hubzinove na lageru,al da ni to neće ni stavljati gore,nek kupim kod Kirš jer ove ništa ne valjaju.A za nitanje ne znam ,ja bih radije kupio sve gotovo,da bude čim brže gotovo...
Možda bih trebao još kod Čegeca pitati...

EDIT-zval sam Čegeca,ima sve na lageru,i kaže da je original. Al mi je čudno što su kod Kirša pakne po 200kn,kod njega 65...
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Gogo ja sam na par komada mjenjal rucicu zmigavaca i kosta u zg oko 150kn i jako dobro rade i pašu đekovi i nosač orginal.
I izgleda identično ko orginana.
Imaš pp.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Original nisu nijedne jer firma koja je radila orginal više ne postoji dok sem slagal brenze na 69 kupljeno sve kod Hubzina i nemam zamjerke do sada, bil sem kod Kirša dijelovi su bili potpuno isti . Jedina zamjerka pojasu ručne nije baš okrugli pa malo zeza kod montaže radi njega sem kupil dizalicu i sad je milina skidati reduktore (ali malo sem lijen):x:.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Rekel sem mu da može biti kod njega a ja si uzmem kad mi treba. No kad je Muhač u pitanju može i poklon :icon_super:.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Puknuti kičma nema cijene a lijepo se dižu reduktori pa poklopci hidraulika itd budeš videl kad uđeš u moje godine .
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,826
To šta su kod Kirša skuplje ne znači da je i bolje nego samo da kao i za sve druge djelove ima bolju maržu.
Nitane pakne sam kupovao za ursusa i zbog njih sam morao mjenjati i doboše jer nakon 2-3 stiska kočnice obloge su otpale i poderale doboše. Nakon toga kupio ljepljene Zetorove i tak več koči preko nekoliko godina. O tome sam več pisao ali :(whew):
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Kod mene nekada ne uzubljuje i samo vrti, a kad skinem alnaser sa traktora i probam ovako, svaki puta izbacuje i vrti, a na traktoru ponekad zuji, zuji pa odjednom uhvati...


To mi zvuči na loš bendix. Znači anlaser vrti u prazno a kad ga skineš radi sve normalno, na bendixu na radi kvačilo kako treba.



Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh