• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Tolko je koštal dok je novi bil. Budi realan i reci dali bi za njega dal 10000€? Za tu lovu kupiš duplaka i još maloga ursusa ili ferca k njemu za sitne poslove.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
Pa normalno da nebi dal ne vjerujem da bude iko dal tu lovu za njega ali nebi ni za fergusona dal 40000 kuna
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kawasaki dok su bile nove 5211 su koštali tada od 11000DEM-15000DEDM.
I stvarno je glupo da danas traže više od cijene novog u to vrijeme.
5211 Nebi smio koštat više od 4-5000€.
A o imt-u nebi pisal kolko koji vrijedi,jer bi se neki uvrijedili.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zbrku u cijeni je napravil euro koji je naslijedil marku pa je jednostavno duplo poskupjelo . 1974 godine 3511 s je koštal sa carinom (bez kabine) 9500 DM . Mali rus 4500 DM, 533 De luxe 5000 DM . Jučer smo malo debatirali oko cijena . 1965 je 533 koštal koliko 20 kobila ali nismo mogli usporediti kolko je to bilo DEM jer tad se nije smjelo imati deviza .
 

Robi1990

Član
Tu od
3 Velj 2016
Poruka
48
Hvala vam svima na odgovorima. :) Ma i meni se 8000 - 9000 eura čini puno. Jeftiniju varijantu sam našao u IMT 577 (jer ja sam mišljenja, i on će učiniti posao), međutim moj tata je odmah eliminirao tu opciju (nije ljubitelj IMT-a). Što se tiče kabine, radije ću da nije češka (šok i nevjerica će sada nastupiti) jer je želim skinuti i staviti roll bar s krovom, to imam na preostala 2 traktora i to mi puno više paše od kabine. Na 6011 mi je u ljeti bilo mučenje raditi (on je imao češku kabinu ali nju praktički ne možeš skinuti, odnosno možeš ali sa cijelom platformom), izbjegavali smo ga u ljetnim mjesecima i ja i tata upravo zbog toga. Bilo kako bilo, nastavljam potragu (zasad sam ograničen samo na Zetor, ali mislim da ću malo proširiti potragu), ako budem imao još kakvih pitanja, budem pitao. Hvala vam još jednom...:)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,069
Pa i da traži traktor bez kabine, jer su ionak jeftiniji i manje traženi.
 

Robi1990

Član
Tu od
3 Velj 2016
Poruka
48
Pa tražim, ali kad ih nema puno. Zapravo skoro ništa (bar Zetora). Zato gledam ove šta imaju kabinu Orašje, jer nju ću barem lako skinuti.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Pa tražim, ali kad ih nema puno. Zapravo skoro ništa (bar Zetora). Zato gledam ove šta imaju kabinu Orašje, jer nju ću barem lako skinuti.

Do koliko novaca tražiš.
 

Robi1990

Član
Tu od
3 Velj 2016
Poruka
48
Pa gle, nemam fiksan budžet. To strogo ovisi o stanju traktora. Normalno da sam spreman platiti puno više da recimo naletim na traktor sa 2000 sati od prvog vlasnika, '91. god, u odličnom stanju, ali neću te iste pare dati za traktor sa 7000 sati, '86. god, od nekog preprodavača iz uvoza. Dobio sam lijepu svotu za 6011 i spreman sam još nadodati. Sad koliko, rekao sam već to strogo ovisi o kojem je traktoru riječ i u kojem je taj traktor stanju. Želja mi je 7211, definitivno.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Počelo sastavljanje...
image hosting free

Usput mijenjamo kandžu špere,lagere u reduktorima,semeringe na poklopcima,kočione lajtunge,pojase od ručne...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Na kraju sam sve uzeo kod Čegeca,pa kako bude,nisam više htio čekati. Da,doboši su tokareni... Jedino ne znam kako ćemo progurati lijevi kočioni lajtung ispod kabine,nadam se da ju neću morati rasturiti...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja sam ga mjenhal na dva zetora jedan sa orašje kabinom i jedan sa češkom i malo je zajebancije da ga ne popigaš ali pod određenim kutom ide na mjesto.
Meni je najlakše bilo ga gurat od desne strane prema lijevoj odispod kabine sam čučnul i polako bez puno grubih guranja je prošel.
Zakaj ste morali tokariti doboše?
Kolko para je otišlo za sve?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Tako sam i ja mislil probati ga namjestiti,al budem vidio što će majstor reći... Pa ne znam jel ih trebalo tokariti il ne,al mislim da ne bi dobro sjeo na nove pakne,sad taman ide da nema lufta,i da se ne brusi o njih... 1170 kn za pakne,štiftove,limiće,po dva oringa i dvije rebraste gumice,po dva lagera za reduktore,cilindre,semeringe,dihtunge,obadva kočiona lajtunga,šperu,pojase ručne... S tim da mi je zaračunao 4 lajtuga,a kupio sam dva.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Pa gle, nemam fiksan budžet. To strogo ovisi o stanju traktora. Normalno da sam spreman platiti puno više da recimo naletim na traktor sa 2000 sati od prvog vlasnika, '91. god, u odličnom stanju, ali neću te iste pare dati za traktor sa 7000 sati, '86. god, od nekog preprodavača iz uvoza. Dobio sam lijepu svotu za 6011 i spreman sam još nadodati. Sad koliko, rekao sam već to strogo ovisi o kojem je traktoru riječ i u kojem je taj traktor stanju. Želja mi je 7211, definitivno.

Za 10000 eura do 12000 biraš sve ispod , nemaš baš izbor gledam oglase sebi pa znam.
 

edon

Član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
99
Danas sam kupio grijac vode sto ide u blok motora 220v ,posto traktor koristim u zimskoj sluzbi pa mislim da bi to pomoglo, jer nije bas ugodno palit traktor na -17 ako ima neko iskustva neka pise.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Na kraju sam sve uzeo kod Čegeca,pa kako bude,nisam više htio čekati. Da,doboši su tokareni... Jedino ne znam kako ćemo progurati lijevi kočioni lajtung ispod kabine,nadam se da ju neću morati rasturiti...
Čemu mjenjati kočionu ciiev, to nikad ne ode jedino ako se slomi kod rastavljanja. Ako se pripazi i onda se da spasiti.

Rezervar i kutija akumulatora je predpostavljam dole, onda ti nije problem još par limova u kabini odšarafiti i bez muke provuči lajtung.
Meni je uspjelo bez skidanja limova ali ga je trebalo malo prepigati, mada i kad se limovi skinu ne paše lajtung baš sto posto.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Lijevu sam strgal kod cilindra,samo je pukla,a onda sam uzel i desnu,nek budu obadvije nove,nisu skupe. Rezervar i akumulator nismo skidali,ne smetaju ničemu,pa sve se radi kod zadnjeg kraja? Nije problem skinuti plehove,al traktor je na klocnama,bojim se da ne padne...

free photo hosting

free photo hosting

free photo hosting
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
A da se skinuti, ali meni je puno lakše kad si mjesta napravim a to je par šarafa za skinuti i sve je dostupnije, netreba se zavlačiti.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Danas sam kupio grijac vode sto ide u blok motora 220v ,posto traktor koristim u zimskoj sluzbi pa mislim da bi to pomoglo, jer nije bas ugodno palit traktor na -17 ako ima neko iskustva neka pise.
Kaj te točno zanima oko toga?

Gogo koji je model taj zetor?
Ali lajtug od lijevog kotača ti ide točno iznad getribe iza one dvije male ručice brzih sporih i kardana.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh