• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

auto limarija i priprema za farbanje

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
posel je tu ,







i sad vi meni recite , koji kit, filer , struganje , kitanje , temeljna , vlakna , pur pjena , novine ?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Gipsa u rupu nasipaj pokitaj i pofarbaj i bit ce ko novo:eek:::eek::
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
trake kita od 3mm debljine nanesi svajs aparatom i po zelji elektrodom pa je teraj sto dalje od sebe
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@muha ako je tvoja preporuka da ju vagne ja sam prvi koji bi ju kupio naravno po kili!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ako ju ja kupujem od puknutog moze i sa hrdom tak kak je ako ima i malo blata ne smeta vagnemo ju i dobi po kili 2kn:eek::
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Dečki to ide poslje mene iz dvorišta ..a može se reči da je došlo i prije mene u dvorište .

Ali ove rupe dobro dođu da se lim i iz unutarnje strane prosuši kad je stranica otvorena .
Jer ako se unutra uvuče hrža onda nema spasa osim kitanja .

Sad ste me sjetili , jel ima kakva pouzdana kemije za skidanje korozije ,
Baš mi se ne guta ta prašina , za ovo nema veze , ode pod zemlju pa zagadi vodu ..ništa opasnoga .
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
za takve stvari peskiranje je mama. i da ides antikorozivnim sredstvima moras predhodno ugrubo izbrusiti i iscetkati na roto cetku. tek onda antikoroziono sredstvo pa cetkanje pa opet sredstvo dok se nepovadi rdja iz dubine. najveca greska je sto nema rupe na dnu da kondenz izadje. sad ima ali dockan. ali kvalitet tog lima i ovog danasnjeg je ohooo razlika. zato se isplati srediti je kako dolikuje i posle dugo miran. a prasine ce biti kako god da radis. ja sam renovirao stari spediter ili gumarabu koja je bila mnogo gore stanje od tog. vise od 50 god stara ali bice ko nova dok jos stranice uradim.ali zato koroziju sa sasije i osovina sam cistio vise od 10 dana.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
Sad su meni neke stvari jasnije, ali o tome nekom drugom prilikom.

Čićenje korozije si pital.
Preporučam metodu sa octom
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Sad su meni neke sttvari jasnije .
Ne znam kak je do toga došlo .
Prikolica je gotovo stalno vani , a mjenjač pokrivamo komadom cerade kad se sprema kiša
Koje budale smo bili , u mjenjaču i motoru je ulje i malo vode od kiše mu ništa ne može .
A u stranicama nema ništa pa su istrunule , od sad pokrivam prikolicu a ne mjenjač .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nema tu kitanja samo fleks i nova cjev i lim i deri svasaparatom.
Pa kolko ti je dala daj i ti njoj sad kad joj treba.
A za prasinu ima maska pa ne odu pluca na kiselo.:(rofl):
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
......

Sad ste me sjetili , jel ima kakva pouzdana kemije za skidanje korozije ....
H2SO3 :p:
Prije bilo kakve intervencije oko stranica nabavi ceradu, ili šupu, ili neku drugu zaštitu od atmosferskih uticaja, sve prije toga je bacanje para i bolje da ih zadiješ pjevaljki za brushalter nego da iih trošiš na čišćenje hrđe koja će se brzo vratit
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
Sad su meni neke sttvari jasnije .
Ne znam kak je do toga došlo .
Prikolica je gotovo stalno vani , a mjenjač pokrivamo komadom cerade kad se sprema kiša
Koje budale smo bili , u mjenjaču i motoru je ulje i malo vode od kiše mu ništa ne može .
.
Ja mislim da je ipak do toga došlo od premalo vode :icon_scratch:
od sad pokrivam prikolicu a ne mjenjač .
Sad ju moreš ........:(giggle):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
Joj, tak sam ponosan na sebe :(giggle)::(giggle)::(giggle):













Ko novi :icon_
Sutra rega :(sweat):
A tek da vidite Satu s kojom sam farbal ......
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
E , a da ja ove sranice zalijem betonom ,?
Naime željezo u betonu nikad ne" isrune" , makar bilo ugrađeno pod korozijom .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
To bi bilo dobro, samo kaj tebi ostaje problem kaj tvoje željezo nebu u betonu več izvan njega.
Jedino ako ti imaš neki drugi plan

Možda da u stranicu prekidač ugradiš :(nerd)::(nerd)::(giggle)::(giggle):
 
Na vrh