• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cisterne

K

Karlito

Guest
pre ogromno...pa kolko onda ovak traktor il kaj več mora imat ks da ovo vuče?? :shock: :shock:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Nije ova puno litara...nema veliki bubanj samo je duga i široka..ima oko 15000L ili manje..
A traktor je oko 280ks ;)
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
ovi holmeri čekaju (pretpostavljam) odabir od strane kupca koju litražu će montirati gore i ovo što je marko stavio sliku sa deponatorima to i ovdje montiraju po želji -nisam napisal da je to slikano u tvorničkom krugu firme www.ZUNHAMMER.de za vrijeme "gableca"
 
J

Jadranko

Guest
[youtube:33vuefq2]XeGrH6THsKI&feature=channel[/youtube:33vuefq2]
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Marko355 kaže:
Odlično! Koliko to košta? Sa sanducuma, cisternom.
Ima i joskin tak nešto da se mijenja prikolica i cisterna.
Trebalo bi biti jeftinije, inače nema smisla da kupuješ sa jednim podvozjem dva priključka.
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
od nas sviju na forumu možda dvojica imaju takvo što dajte stavite slika od nako naših selskih ovo je večinom za firme
koje se bave poljoprivredom ja o tome mogu samo maštati i pitati se kako bi ju uvezao u dvorište kada je ogromna
 
N

NETKO

Guest
Najbolje cisterne su FLIEGL. Ja je imam, kupio je prosle godine i jako sam zadovoljan sa njome. Savrsena cisterna a i cijena je pristupana svima nama. Preporučavam svima! :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Najbolja je uvijek ona koju imaš doma i s kojom si zadovoljan :D
Ne možeš tako reč da je Fliegl najbolja cisterna....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
NETKO kaže:
Najbolje cisterne su FLIEGL. Ja je imam, kupio je prosle godine i jako sam zadovoljan sa njome. Savrsena cisterna a i cijena je pristupana svima nama. Preporučavam svima! :D

Daj koju sliku, pa da vidimo ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
[quote="ŠANANA":1889y8ul]6000 je :!:
Kak znaš :?:[/quote:1889y8ul]

toky09 kaže:
U subotu moram od edija uzeti cisternu moja je mala
njegova je 6000 l pa će ići brže morat ću uslikati da vidiš

:mrgreen:
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
šanana svaka čast dobro zapažanje...
ali mislim da je on rekao da može čak oko 6800l stati u nju
jer u plastenik mi ide oko 14500litara a ja nasuo u oba plastenika samo 4 cisterne
a ovo malo što fali to ču kada budem rastapao gnoivo nadodati
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Pozdrav Forumaši..Ako netko od Vas ima a netreba mu,kupio bih koljeno pod 90 stupnjeva za profil od 5 coli,koji ide na cisternu,ili netko zna gdje bi se moglo nabaviti polovno,ne novo.
 
Na vrh