• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
826 i ima auspuh na levoj strani,samo ovaj nije orginal,ni sic mu nije orginal.Ali je dobro ofarban,kaj je je.
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
826 i ima auspuh na levoj strani,samo ovaj nije orginal,ni sic mu nije orginal.Ali je dobro ofarban,kaj je je.

j***s traktor koji kupujes radi boje pa to je potrosni matrijal ulozis 100-200€ i pofarbas ga da ti se svi cude u okolici !
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
po meni to je 826 neka drugi daju komentar

Čini mi se da si u pravu.:roll: Ipak nisi. Ono je 830.
traktor-tomo-vinkovic-826-slika-14474215.jpg

tomo-vinkovic-826-92-g-slika-3040031.jpg

http://www.njuskalo.hr/traktori/tomo-vinkovic-826-92-g-oglas-1347631
 
Posljednje uređivanje:

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Ja sam komentiral radi sumlje da je onaj 830.Nekak mi se čini da je 826 pa sam zato i stavio ono od gramipa jer je taj 826 i sve je na njemu još orginal.

Ja sam komentiral radi sumlje da je onaj 830.Nekak mi se čini da je 826 pa sam zato i stavio ono od gramipa jer je taj 826 i sve je na njemu još orginal.Budem ga sutra poslikal.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
826 je 100%

Da to je 826 ali na ovom linku je 830
http://www.pik.ba/artikal/5190932/tomo-vinkovic-830/ i naravno da se i serija 800 radila u Bjelovaru pa gdje bi drugdje.:rolleyess:zar ne vidite da auspuh nije orginal vidite malo poklopce ventila i motor i lako ćete znati koji je koji.

Koji je bolji traktor tomo 732 ili 830 evo ga na ovom linku:

http://www.pik.ba/artikal/5190932/tomo-vinkovic-830/

Ovisi iako su motori isti 800 serija ima jaču i dužu sredinu i taj kardan koji se vrti u desno kao kod drugih traktora no mislim da nema tu snagu kao kod serije 700 a i ta hauba kod serije 800 je kao od papira.pa ti vidi šta ti paše.
 
Posljednje uređivanje:

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Da to je 826 ali na ovom linku je 830
http://www.pik.ba/artikal/5190932/tomo-vinkovic-830/ i naravno da se i serija 800 radila u Bjelovaru pa gdje bi drugdje.:rolleyess:zar ne vidite da auspuh nije orginal vidite malo poklopce ventila i motor i lako ćete znati koji je koji.



Ovisi iako su motori isti 800 serija ima jaču i dužu sredinu i taj kardan koji se vrti u desno kao kod drugih traktora no mislim da nema tu snagu kao kod serije 700 a i ta hauba kod serije 800 je kao od papira.pa ti vidi šta ti paše.

Crni 100 vidim da si na PIK ba gledao ovog Tv u Novom Travniku, to ti nije pravi prodavač, poznajem ga osobno, to je neki prekupac on to uzme pojeftino, i zna samo ofarbati i to je to, i stavi novu cijenu. Pretežno uzima traktore u lošijem stanju. Što se tiče srednje bosne ja ovamo poznajem dosta tih nakupaca, pa ako nešto nađeš javi mogu ti sve pogledati, a ako i ja nađem budem ti javio. Samo smo daleko! Pozz. NEMOJ ŽURITI, ispast će nešto.
 

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Crni 100 vidim da si na PIK ba gledao ovog Tv u Novom Travniku, to ti nije pravi prodavač, poznajem ga osobno, to je neki prekupac on to uzme pojeftino, i zna samo ofarbati i to je to, i stavi novu cijenu. Pretežno uzima traktore u lošijem stanju. Što se tiče srednje bosne ja ovamo poznajem dosta tih nakupaca, pa ako nešto nađeš javi mogu ti sve pogledati, a ako i ja nađem budem ti javio. Samo smo daleko! Pozz. NEMOJ ŽURITI, ispast će nešto.

Hvala drug vjerujem da je tako a ne zurim bas jer imam sa cime raditi:partyman:
 

senad75

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
64
Hvala drug vjerujem da je tako a ne zurim bas jer imam sa cime raditi:partyman:

Da ovi iz Novog Travnika,Viteza uvoze tomice 90% iz Slovenije malo operu ofarbaju i nabiju novu cjenu a papiri su svi slovenački pa imaš i tu odma ganjanja i papirologije.......i ja tražim nešto al ne treba žuriti ispast če več nešto :mrgreen:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
e to bi moglo bit točno al ovo što muhaničar kaže da je M5 e to mi je premalo
Mi smo tam razgovarali o stopici pa me to poneslo ............
Mjera navoja grijača koji se šarafi u usisnu granu je M22x1,5
Navoja na koji ide lajtung goriva je M10x1
Vijka stopice M5x0,8
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
Mi smo tam razgovarali o stopici pa me to poneslo ............
Mjera navoja grijača koji se šarafi u usisnu granu je M22x1,5
Navoja na koji ide lajtung goriva je M10x1
Vijka stopice M5x0,8

malo sam istraživo vijke i navoje , pa jedno pitanje dali su ovi navoji M10x1, i M5x0.8.-standardni a ovaj M22x1.5 sitni navoj, nisam siguran?i kako se mogu izmjerit navoji, mislim korak navoja?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh