• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
T

tuaregr10

Guest
pozz dečki.. mada nemam TV ali mi se jako sviđaju ti mali ali snažni traktorčići..jel imate kakva iskustva sa TV transporterima 1518 ?? interesira me kolko bi bila nosivost i jel bi npr.bilo moguče iza stražnjeg diferencijala staviti još jedan tak da nastane troosovinac?? možda je malo glupo pitanje al me interesira

Nosivost ti je 1.5 t ;). E ovo za diferencijal nisam siguran, ali vjerujem da bi moglo :rolleyess:!!!!!!!!!!!

Koji je bolji traktor tomo 732 ili 830 evo ga na ovom linku:

Po meni je bolji 830 :finga:. Taj na linku je 830, samo mi nekako čudno izgleda, kao da je uži :fball:?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
ferari

Evo malo da parimo oči.
viewer.php
[/URL][/IMG]
:gitarist:http://www.njuskalo.hr/traktori/ferrari-system-70-oglas-6828465
 

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Tesko je naci sad dobrog tomu 830 ili 732 u koga je dobar nece da proda nego nesto kontam tomo 830 je razlike 500-1000 eura od store 504 ili 404 duplaci i citam hvale ih ljudi nekako pocinjem razmisljat o njima:rolleyess:
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Tesko je naci sad dobrog tomu 830 ili 732 u koga je dobar nece da proda nego nesto kontam tomo 830 je razlike 500-1000 eura od store 504 ili 404 duplaci i citam hvale ih ljudi nekako pocinjem razmisljat o njima:rolleyess:

Dragi moj prijatelju svaki tomo je igračka naspram ovih traktora
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-store-404-oglas-6337505
http://www.njuskalo.hr/traktori/fiat-store-404-oglas-5658497
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-zetor-5545-oglas-6522785
http://www.njuskalo.hr/traktori/prodajem-traktor-universal-445-oglas-6779350
Ako nemaš male parcele definitivno ti je ovo bolji izbor.
 
Posljednje uređivanje:

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Nemam bas neke skucene parcele da ovaj store nebi mogao raditi ma da vidim da nije ni prevelik.

A cijena mu je na njuškalu 4800 eura znači ide i jeftinije ,a za iole dobrog tomu treba ti 4000 eura pa ti sada vidi razliku izmedju uloženog i dobivenog ,ja osobno da nemam te male parcele i da se ne provlačim ispod svakakvih voćaka u vrtovima to bi bio moj izbor.:supz:
 

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
A cijena mu je kod nas 4800 eura znači ide i jeftinije ,a za iole dobrog tomu treba ti 4000 eura pa ti sada vidi razliku izmedju uloženog i dobivenog ,ja osobno da nemam te male parcele i da se ne provlačim ispod svakakvih voćaka u vrtovima to bi bio moj izbor.:supz:

Ma to sam i ja primjetio slicne cijene a traktor koji svi hvale, al ja cu prvo probati u Bosni ga nabaviti da bude sa nasim papirima.Neznam kakve su te carinske procedure za uvoz,ako neko zna neka napise koliko to izidje.
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Ma to sam i ja primjetio slicne cijene a traktor koji svi hvale, al ja cu prvo probati u Bosni ga nabaviti da bude sa nasim papirima.Neznam kakve su te carinske procedure za uvoz,ako neko zna neka napise koliko to izidje.

Ma ja sam ti samo dao primjere da se mozeš lakše orjentirati mislim da ti se nebi isplatilo uvoziti ili da sačekaš ulazak u EU :mrgreen:
 

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Ma ja sam ti samo dao primjere da se mozeš lakše orjentirati mislim da ti se nebi isplatilo uvoziti ili da sačekaš ulazak u EU :mrgreen:

Heh ako budem cekao ulazak u EU dugo cu bit bez traktora:mrgreen:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Hee, teško će to piti vodu u BiH, ako dobiješ štore 4X4 za 6000€ moraš dati još 2000€ da ga unormališ, a normalnog (ispravnog i urednog) niko neće da proda, ako prodaje = 15-16000KM, da ne držiš kantu za ulje ispod njega.:drinkers:
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Već si ti to davno ispitao jel tako.Znaći opet mu ostaje jedina moguća opcija Tomo Vinković heheeheh a znaš kako se kaže koliko para toliko muzike.
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Heh ako budem cekao ulazak u EU dugo cu bit bez traktora:mrgreen:

U potpunosti se slažem s Gorskim, TV se nemože mjeriti sa Store duplacima, ti su traktori sigurno dobri i kvalitetni. TV je samo u prednosti po skučenim, tjesnim, i malim parcelama, koje takođe i ja obrađujem, i koje su bliže kući, a po meni je sve ostalo na strani STORE traktora. Jest da su ti traktori i skuplji ali sve ima svoje, od brzine, snage, bez zgloba, a maslim da puno znači i kabina koju niko ne spominje, ali kada pada, ti u kabini sjediš ko paša, pa i da nema nikakvog grijanja, nema nikakvog vjetra i i po kiši i snijegu si suv, i sigurno ti je toplije. Zasigurno je lakše i s manje umora obavljati sve poslove s njim nego s TV. A sama cijena ti govori kao u svemu koliko para toliko muzike. :confused:
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Lijep traktor i lijepa kabina.:p volan hidraulični....

Jest lijep SSucur, nemam ja ništa protiv TV, kada i sam imam takovog, ali mislim da govorim realno, to su dva različita traktora, i mislim da svaki ima svoje prednosti i mane, i da je svaki odličan za određene poslove i radinosti. Ali ipak mislim obavljanje većih poslova, gdje ima pristup taj trakror s njim je dosta ugodnije i lakše. :partyman:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
A tek ova 730-tka XXL:roll:

Svaka čast, gdje ih samo nalaziš, isti moj (šala po boji). Jest dobar nema se što reći. Jesu li ono na blatobranu UNIOR gedore?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Gdje nabaviti brtvila za ovaj cilindar?
Rječ je o 732, valjda.
Nisam gledal broj

To bi trebali imati firme koje se tim bave mislim da se radi o standardiziranim mjerama i morali bi imati u žminju je bio jedan privatnik koji je proizvodio hidrauliku za tomu vinkovića mislim da više ne radi,netko za njih radi to zna sigurno grof,a ovako za kupiti probaj zvati trgovinu u Bjelovaru
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh