• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
To bi trebali imati firme koje se tim bave mislim da se radi o standardiziranim mjerama i morali bi imati u žminju je bio jedan privatnik koji je proizvodio hidrauliku za tomu vinkovića mislim da više ne radi,netko za njih radi to zna sigurno grof
Ako on zna onda ja sigurno do tog podatka nebum došel jer on više ne piše javno po forumu, a ja pp-e ne volim.
Možda to ko odradi za mene:scratch
 

Postar

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2012
Poruka
221
Moze molba? Jel moze da ne citirate slike,jer neki koji imaju vrlo spor net,medju kojima sam i ja,jedva ili nikako ne ocita stranicu zbog prebukiranosti slika i mnogo citiranja slika.
Hvala unapred,ziveli :)
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Ako on zna onda ja sigurno do tog podatka nebum došel jer on više ne piše javno po forumu, a ja pp-e ne volim.
Možda to ko odradi za mene:scratch

A zašto ne piše ?nisam to znao! zašto ne voliš pp zar to nije isto ako želiš doći do informacije koja ti je potrebna.ili nisi baš sa njim na ti.:madmana:

Moze molba? Jel moze da ne citirate slike,jer neki koji imaju vrlo spor net,medju kojima sam i ja,jedva ili nikako ne ocita stranicu zbog prebukiranosti slika i mnogo citiranja slika.
Hvala unapred,ziveli :)

Ja sam već zamolio žutog na pp da ih ukloni ne mogu vjerovati da se pojedincima ne da ništa objasniti.ili to njima ništa ne smeta da čovjek ne povjeruje.
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
On ne piše radi svojih stavova, a ja nevolim pp-e radi svojih mušica.
Za mene tajni nema, sve obavljam javno.
Zakej nebi bili na ti? Pa u Gudovcu najesen smo si ruku stisnuli
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
On ne piše radi svojih stavova, a ja nevolim pp-e radi svojih mušica.
Za mene tajni nema, sve obavljam javno.
Zakej nebi bili na ti? Pa u Gudovcu najesen smo si ruku stisnuli

Ma nisam mislio ništa loše rekao si da bi mozda neko mogao to za tebe odraditi zato sam to napisao, nego malo su mi čudni ti vaši stavovi no ok meni ne smetaju:gitarist:a ja crnom napisao da će mu svi stari članovi rado odgovoriti na pp:madmana:a sada ja kužim žašto muhaničar.
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Ja uvjek svakom odgovorim na pp, ali ga odmah i uputim da me nije sram reči i javno ono kaj znam.

Valjda se bu neko javil ko zna gde bi bilo tih gumica u orginalu jer ove rađene u kojekakvim kučnim radinostima baš i nisu bog zna kaj.
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Gdje nabaviti brtvila za ovaj cilindar?
Rječ je o 732, valjda.
Nisam gledal broj

Ja sam rešavo dijelove za cilindre u rakitju imaju dvije firme za gumice kod njih je tamo to za siću, nemrem se sjetit kako se zove firma
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivo 522

Novi član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
9
Ja sam rešavo dijelove za cilindre u rakitju imaju dvije firme za gumice kod njih je tamo to za siću, nemrem se sjetit kako se zove firma

ima u Masivi u Bj. Ja sam kupovao za Tv 522 i koštaju 70 kn
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Ako on zna onda ja sigurno do tog podatka nebum došel jer on više ne piše javno po forumu, a ja pp-e ne volim.
Možda to ko odradi za mene:scratch

imaš u masivi komplet za taj cilindar, susjed je mjenjao na svom.ako nema bilo koja firma koja radi cilindre ih ima pa barem ti si snalažljiv po pitanju tih stvari.
 

sladjanr994

Član
Tu od
17 Kol 2011
Poruka
35
186z.jpg

e ovako, imam istog ovakvog tomu, slikat cu ga sutra
pa sad me zanima dal mu je iko radio sredinu, jer kod njega na sredini ga samo drzi zegerov prsten, i juce mi se desilo i oranju da je on spao, i zamal da mi se tomo rastavi, da ode prvi kraj a zadnji ostane, sva sreca pa sam odmah vidio
pa sad me zanima dal je to iko ojacavao?
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
e ovako, imam istog ovakvog tomu, slikat cu ga sutra
pa sad me zanima dal mu je iko radio sredinu, jer kod njega na sredini ga samo drzi zegerov prsten, i juce mi se desilo i oranju da je on spao, i zamal da mi se tomo rastavi, da ode prvi kraj a zadnji ostane, sva sreca pa sam odmah vidio
pa sad me zanima dal je to iko ojacavao?

Desi se da zeger otanji i tako izgubi elasticnost pa otpada, najbolje zameni ga novim
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Danas isprobana i mislim da je ok, samo meni nedostaje prakse, sutra možda stavim fotke.:weedman:

nema tu možda...mi hoćemo slike ha haa..samo polako kolega bitno je da si ti to riješio i da si ti zadovoljan a komentara će biti svakojaki..:drinkers:
 
M

mučan

Guest

e ovako, imam istog ovakvog tomu, slikat cu ga sutra
pa sad me zanima dal mu je iko radio sredinu, jer kod njega na sredini ga samo drzi zegerov prsten, i juce mi se desilo i oranju da je on spao, i zamal da mi se tomo rastavi, da ode prvi kraj a zadnji ostane, sva sreca pa sam odmah vidio
pa sad me zanima dal je to iko ojacavao?[/QUOTE]

Je, ispada da cijeli traktor povezuje onih nekoliko milimetara kvadratnih segera,
ali kada sve to rastaviš vidi se da nije to baš slabo jer je seger dosta debeo i dosta duboko ulazi u utor. Naravno, slažem se da je onaj tko je projektirao taj srednji dio imao loš dan kada je to radio. Moglo se to napraviti puno bolje.
Imam istog takvog, 74 godište, imao je lufta na tom srenjem djelu pa sam ga rastavio, odpilio nosač sjedala i dao tokaru da ga stavi na 0. Vanjski dio ću napraviti kompletan novi jer nema mesa za tokariti pošto mislim ubaciti ležaj od bronce pa mi ostaje malo stjenke.
Detalj segera sam mislio ostaviti kako je, sada si me malo zabrinuo:scratch
U biti na tom segeru ni nebi trebalo biti opterećenja ako ti ispravno rade i prednji i zadnji pogon.
Imam to sve rastavljeno, pogledat ću malo i mozgat kako bi se ipak izbjegao taj seger i stavilo nešto jače...
Majku mu, ipak je to kopija Pasqualia, i tamo je bilo to isto...
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Moze molba? Jel moze da ne citirate slike,jer neki koji imaju vrlo spor net,medju kojima sam i ja,jedva ili nikako ne ocita stranicu zbog prebukiranosti slika i mnogo citiranja slika.
Hvala unapred,ziveli :)

Ovo je primjer da nisam ja izmislio da se necitiraju slike , nego da je to za dobrobit svih nas , za dobrobit fouma .

MOLIM VAS LIJEPO JOŠ JEDNOM , NEMOJTE CITIRATI SLIKE :!::!:

Neću više javno upozoravati , počet ću brisati cijeli post gdije budu citirane slike .

Ako bude trebalo mogu pojedince poslati i na hlađenje koji dan :mad:

Žuti
 
M

mučan

Guest
Ovo je primjer da nisam ja izmislio da se necitiraju slike , nego da je to za dobrobit svih nas , za dobrobit fouma .

MOLIM VAS LIJEPO JOŠ JEDNOM , NEMOJTE CITIRATI SLIKE :!::!:

Neću više javno upozoravati , počet ću brisati cijeli post gdije budu citirane slike .

Ako bude trebalo mogu pojedince poslati i na hlađenje koji dan :mad:

Žuti
Joooj, malo je falilo da i ja ne izbrišem sliku. U zadnji trenutak sam se sjetio.
Bilo bi:axe:
Možda sam trebao obrisati i onu kozu:scratch
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh