• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ove desne nisu ofarbane.:icon_scratch:
Arno skužio je DINGO
A još malo pa ću i ja. Ovo su moje.
20529922.jpg
 
Posljednje uređivanje:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ove desne nisu ofarbane.:icon_scratch:
Arno skužio je DINGO

Hee , ma biće ne sumljam , a služiće kako god da ih napravi a popravljnja nam ne ginu nikada :eek::
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Nema brige momci, dok je snaša i tamburaša, sve se brige lakše riješe.:icon_kidra::icon_pidu:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Dečki budem vam ja posliko svoje koje su kupljene prije jako puno godina i sluze jako dobro pa mozda komu posluzi mogu i razmijerit mi sta smo ih koristili super su radile samo vec duze vrijeme stoje jako slabo se koriste!
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Nema brige momci, dok je snaša i tamburaša, sve se brige lakše riješe.:icon_kidra::icon_pidu:
Eh znaš nas...........:icon_axe:
Bučo nemoj reći da ove željezničke nisu dobre.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Dečki budem vam ja posliko svoje koje su kupljene prije jako puno godina i sluze jako dobro pa mozda komu posluzi mogu i razmijerit mi sta smo ih koristili super su radile samo vec duze vrijeme stoje jako slabo se koriste!

Može- daj fotke.:icon_cool:
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Mislim da bih trebao nešto ovako, ako netko zna za neki povoljan neka javi.:icon_winkle:
 

Prilozi

  • razgrtač.jpg
    razgrtač.jpg
    29.9 KB · Pregleda: 2,055

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Mislim da bih trebao nešto ovako, ako netko zna za neki povoljan neka javi.:icon_winkle:
Željezo+aparat za varenje+.....
20529965.jpg

20529966.jpg

20525471.jpg

20525470.jpg

Ili na razvlačenje (širenje)
20530020.jpg
 
Posljednje uređivanje:

zilee

Član
Tu od
27 Stu 2011
Poruka
36
Bravo ekipa,mislim da će i meni ovaj misec skočit rata struje od švajc aparata,HaHa!
Ima kum nešto slično pa ću kopirat-naravno uz uklanjanje uviđenih nedostataka oli mana.Kupija susjed 10-tog u Benkovcu taj razgrtač mislim za 450kn,Mislim da je cjena tu negdi-materijal(kvalitetan),elektrode,brusevi,struja,VRIME,pitura(jedino ako već imaš nešto materijala onda ga pravi)
 

antimon77

Član
Tu od
14 Ruj 2011
Poruka
60
..ima li neka sličica kak to uopće izgleda i gdje se spaja ...i ja sam danas čuo da kao postoji nešto tvornički ali nije mi baš jasno kako i gdje treba gledat ...a malo sam gledao po svom ( 730 '80g ) ali nisam baš nešto skontao dali ima ili ne ... premda sam vidio jedan mali vijak na bloku - prema "zvonu" koji neznam čemu služi pored AC pumpe cca 8 cm prema zadnjem djelu motora tj zamajca, koji kad se odvrne ima utor cca 3,5cm dubine na koji bi se možda mogao uvrnuti taj bužir sa sajlom koji bi mogao očitavati okretaje ..ako bi to bilo uopće to ???

..Nadošao sam .. glava sa pinjonom se ugrađuje s prednje strane ispod pumpe od hidraulike ... :) .

Zamolio bi vas ako mi možete reć s obzirom da sam stavio novi mjenjač predpostavljam da vjerojatno ima malo i odstupanja u rastojanju rakvaca , pa kad zavrtim na prazno lijevi točak imam dojam da mi tanjurasti ( "visi" u ležajevima ) pa kao da udara po konusnom zupčaniku tj vjerojatno nije uzbuljen pod kutem ..dali ima negdje na rukavcima da se dotežu ležajevi tj ubacuju instrument limovi i kako HVALA SVIMA ...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo dečki kao šta sam obečo ako ce još šta trebat izmijerit ili jos poslikat koji detalj samo recite!
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
 

frenky

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
107
Pomoć za prijatelja

Poštovani kolege!
Trebamo pomoć za prijatelja koji je nažalost doživio havariju na traktoru vrlo sličnom Tomo Vinkoviću samo šta je njegov naziv PGS Roma 30672. Slomljen prednji desni rukavac-reduktor,pa ako neko zna koji traktor te vrste za djelove ..................nek pomogne
 

Prilozi

  • pgs.jpg
    pgs.jpg
    4.5 KB · Pregleda: 284
Posljednje uređivanje:

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Još mi samo ovako nešto treba , ako je netko nešto slično radio ili ima za prodaju neka se javi i da ima pomak zbog unutarredne obrade.:icon_pidu:
 

Prilozi

  • bočna freza1.jpg
    bočna freza1.jpg
    64.5 KB · Pregleda: 376

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo dečki kao šta sam obečo ako ce još šta trebat izmijerit ili jos poslikat koji detalj samo recite!
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]

Mislim da je ovo jako dobar primjer škara , koje drže velike i male komade drveta ,,, jedino su se zubi malo istupili vjerojatno od rada ,,,, ali obzirom na razmjer poluga sigurno drže i bez zuba :eek::
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Trebalo bi ih sad malo uredit jer dosta su se prije naradile a sad ja slabo se koriste al ici ce u sredivanje to je sigurno jedini je problem sta nisu za trupce od 65cm nadalje jer nemogu se vise otvorit a i da mogu slabo bi se kacile za drvo do 55cm promijera su odlicne!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Trebalo bi ih sad malo uredit jer dosta su se prije naradile a sad ja slabo se koriste al ici ce u sredivanje to je sigurno jedini je problem sta nisu za trupce od 65cm nadalje jer nemogu se vise otvorit a i da mogu slabo bi se kacile za drvo do 55cm promijera su odlicne!

Ma ove su odlične , je ih nebi ništa dirao ,,, rađe bi ih ocrtao na kartonu po njima , produžio za 20 - 25 cm i dao nekome da mi od pločevine izreže druge ,, , i bilo bi za sve poslove ,,, jer moramo znati da nema dobrih škara za mala i velika debla ,,, a ako nešto pri složimo to če vjerojatno raditi ali če biti upitna sigurnost ,,, a sa time se ne treba igrati jer za čas se dogodi da deblo padne ,,,, škare ne mogu koštati toliko puno kolika bi bila i najmanja povreda uzrokovana njihovom nekvalitetom :icon_sad:

Evo da i ja pokažem svoje što sam radio i meni su se pokazale odlične :)

 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh