• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,504
Semeringe buš ispitival benzinom dali cure :(giggle)::(giggle):
 

antimon77

Član
Tu od
14 Ruj 2011
Poruka
60
Semeringe buš ispitival benzinom dali cure :(giggle)::(giggle):

..pa naravno , ako nisam imao priliku vidjeti svoj traktor u voznom stanju tj s napunjenim uljem vjerojatno niti nemogu znati dali mi cure a benzin je vrlo korisna tekućina vjerojatno to nisi znao jelda '... em što će mi ujedno poslužiti za ispiranje starog ulja i špena iz samog rukavca a isto tako će biti vrlo dobar pokazatelj dali je semering oštećen-potrošen i ako počne odmah slinit ...
.. bolje bi ti bilo da si mi pomogao i odgovorio na moj upit već da mi se smiješ !
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,504
..pa naravno , ako nisam imao priliku vidjeti svoj traktor u voznom stanju tj s napunjenim uljem vjerojatno niti nemogu znati dali mi cure a benzin je vrlo korisna tekućina vjerojatno to nisi znao jelda '... em što će mi ujedno poslužiti za ispiranje starog ulja i špena iz samog rukavca a isto tako će biti vrlo dobar pokazatelj dali je semering oštećen-potrošen i ako počne odmah slinit ...
.. bolje bi ti bilo da si mi pomogao i odgovorio na moj upit već da mi se smiješ !

Slušaj, sjebo buš te semeringe koji su gore na taj način ispitivanja (to se tak nedela), a između ostalog tih par semeringa koji su gore nemogu koštati bogatstvo i pošto je več širom prilika je da se zamjene.
Usput provjeriš i osovine po kojima oni klize i po potrebi servisiraš i njh.

Trebaš još kakav savjet?
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Semerinzi su potrošni material zato stavljaj nove,jer ovi su sigurno trvrdi pa i nisu skupi.Pa kad je več rastavljeno najlakše sad ,pa i miran češ bit da neče puštat.Bolje sad nego posle još jedanput ponovit vaju.Pored dihtunga upotrebi i diht masu(silikonsku) a to na kraju kad češ na gotovo sastavit. L.P.
 

antimon77

Član
Tu od
14 Ruj 2011
Poruka
60
Slušaj, sjebo buš te semeringe koji su gore na taj način ispitivanja (to se tak nedela), a između ostalog tih par semeringa koji su gore nemogu koštati bogatstvo i pošto je več širom prilika je da se zamjene.
Usput provjeriš i osovine po kojima oni klize i po potrebi servisiraš i njh.

Trebaš još kakav savjet?

..pa trebam zato sam tu ,i već sam pitao gore

za rastavljanje rukavca ..

...najprije popustim onaj sigurnosni-vijak sa strane i izvadim onu zub. poluosovinu s ležajem s unutarnje strane mjenjača i što onda ? dali samo izbijam glavčinu ili ima nešto još za otpojiti , skinut seger ...( gledam specifikaciju djelova ali mi baš nije jasan postupak te demontaže )?
 
Posljednje uređivanje:

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
..pa trebam zato sam tu ,i već sam pitao gore

za rastavljanje rukavca ..

...najprije popustim onaj sigurnosni-vijak sa strane i izvadim onu zub. poluosovinu s ležajem s unutarnje strane mjenjača i što onda ? dali samo izbijam glavčinu ili ima nešto još za otpojiti , skinut seger ...( gledam specifikaciju djelova ali mi baš nije jasan postupak te demontaže )?

Probaj naći radionički priručnik (neznam da li se još može skinuti) ima u temi tomo vinković i radi po njemu i ne možeš pogriješiti (osim ako ti se ne desi pogreška koju teško možeš predvidjeti kao imeni). Ukoliko i pored radioničkog bude što nejasno, pitaj. Ima nas sigurno koji znaju i hoće opomoći. A što se tiče zazora zupčanika brzina u desetu to mi se čini da nije potrebno, mada nije loše. Potrebnije je u desetu naštelat konusni zupčanik tj. konusne ležajeve na konusnom a svakako i tanjurastom zupčaniku. Obratiti pažnju i na zazor između konusnog itanjurastog. Sve imaš u radioničkom obješnjeno super. Pozzz...
 

antimon77

Član
Tu od
14 Ruj 2011
Poruka
60
Probaj naći radionički priručnik (neznam da li se još može skinuti) ima u temi tomo vinković i radi po njemu i ne možeš pogriješiti (osim ako ti se ne desi pogreška koju teško možeš predvidjeti kao imeni). Ukoliko i pored radioničkog bude što nejasno, pitaj. Ima nas sigurno koji znaju i hoće opomoći. A što se tiče zazora zupčanika brzina u desetu to mi se čini da nije potrebno, mada nije loše. Potrebnije je u desetu naštelat konusni zupčanik tj. konusne ležajeve na konusnom a svakako i tanjurastom zupčaniku. Obratiti pažnju i na zazor između konusnog itanjurastog. Sve imaš u radioničkom obješnjeno super. Pozzz...

..jeli imaš link gdje bi točno bio ... ja imam specifik. rezevnih djelova ali priručnik nemam ...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,504
..pa trebam zato sam tu ,i već sam pitao gore

za rastavljanje rukavca ..

...najprije popustim onaj sigurnosni-vijak sa strane i izvadim onu zub. poluosovinu s ležajem s unutarnje strane mjenjača i što onda ? dali samo izbijam glavčinu ili ima nešto još za otpojiti , skinut seger ...( gledam specifikaciju djelova ali mi baš nije jasan postupak te demontaže )?
U taj dio se nebi mešal, a čak ni u katalog pogledati.
Ima tu ljudi koji to znaju u detalj pa oni budu odradili taj dio posla.
Mene samo zanimalo jel tak misliš semerige ispitivati, a
307670.gif
 

antimon77

Član
Tu od
14 Ruj 2011
Poruka
60
U taj dio se nebi mešal, a čak ni u katalog pogledati.
Ima tu ljudi koji to znaju u detalj pa oni budu odradili taj dio posla.
Mene samo zanimalo jel tak misliš semerige ispitivati, a
307670.gif

..pa kod nekih stvari bi djelovao preventivno / po potrebi a svi znamo da je najlakše s kešom po nove djelove i to je to .. a da imam toliko onda bi si kupio ganc novi traktor i nebi se ovdje zaheb... s šarafanjem ... majstorstvo se ne bazira na zamjenji već na popravcima ...a današnji mehaničari tj. tkzv. majstori samo mjenjaju .. bace i kupi novo .. a ko se još i ne kuži ostade ošišane glave .. .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,504
Onda ti ja mogu savjetovati kaj se semeringa tiče, ako nisu okamenili, da skratiš oprugu i popravak je tu, netreba zamjena.
 

antimon77

Član
Tu od
14 Ruj 2011
Poruka
60
Onda ti ja mogu savjetovati kaj se semeringa tiče, ako nisu okamenili, da skratiš oprugu i popravak je tu, netreba zamjena.

...to znam za tu caku , svakako da je najbolje rastavit i pregledat rub, gumu.. i osovinu .. ali ja sam mislio bez da išta rastavljam dobro isprati i provejrit dali cure s obzirom da je bnz. rijedak i ako su imalo potrošenili ili i osovina to bi propišalo odma , .. i onda bi krenio u daljnje rastavljanje ...

...kad smo tu još jedno, : koliko bi točak u ležaju mogao imati toleranciju za klimanje par mm ili nebi smio imat ništa ?da naglasim ovo nisu novi ležajevi ..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,504
Benzin ti bu dodatno otvrdnul semeringe.

Mislim da lufta nebi smjelo biti, a naročito ne u milimetrima
 

antimon77

Član
Tu od
14 Ruj 2011
Poruka
60
Benzin ti bu dodatno otvrdnul semeringe.

Mislim da lufta nebi smjelo biti, a naročito ne u milimetrima

..pa nisam mislio na mrdanje samog ležaja već cijelog kotača s gumom , znači na promjer od cca 80cm do polovice osi ..filing je onak kao da malo cuka u par mm jeli to uobičejeno ili može proći .. mislim neznam nikad nisam imao , vozio tako mali traktor , niti bio u njegovoj blizini tj . radu ...sve što sam vidio to je na netu od ludiranja s njima do samih radova ali to nije to dok nevidiš uživo ... znam da kod većih - ostalih traktora imaju oni zatezajući lježajevi koji se dotegnu i gotovo zazora više nema ...: )
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Kako je kod serije 700 veliki problem sredina odnosno zglob a kod serije 800 je to daleko jače a gledajući slike i radioničke priučnike mislim da bi se kompletan zglob od serije 800 mogao staviti na seriju 700 znaci komplet od vijaka zadnjeg trapa do vijaka prednjeg trapa jer mislim da su te mjere iste kao i zupčanici unutar trapa evo par slika pa bi molio vaše misljenje o tome .
viewer.php
[/URL] [/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Pa možda bi i išlo kako gledam po katalogu jednog i drugog ova dva ležaja na deklu sta ista.Jedino vidim da 800 ima dve rupi na deklu više nek 700 za prišrafit.Pa trebalo bi imat oba dekla i šubler pa da se vidi.Samo gde dobit sredinu od 800 ,jer razhodovanih baš i nema.Ali kad bi sve klapalo i 700 bi bio 1A.:icon_thumright::tractor:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh