• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,157
...pozdrav joe!

Moja inverzija je ista takva sad sam izmjerio ono šta tebi treba i iznosi 185mm.
Ja sam imao sreću pa našao kod jednog cige na starom željezu za badava on nije ni znao šta je to.imao sam prije samo adapter.

sorry na smetnji,dali bi možda prodao taj stari adapter,ako ga više ne koristiš
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Samir
E dobro, ima snijega ko u priči. A vidim ralica se napravila na brzinu, a dobro je, sve je bolje od lopate.
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
Samir
E dobro, ima snijega ko u priči. A vidim ralica se napravila na brzinu, a dobro je, sve je bolje od lopate.

ja kako da ne bolje tomo vec ja ,pa da ima snjega 50-60 centi savisi od mjesta . promaje

a daje taj tvoj grnt aaauuu kako bi bilo dobro
 

dukic

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
32
imam seme prilicno dosta reglera i s dosta sam ih radio ali ovaj sa slike prvi put vidim, no nije vazno
* G (griggio) zuta zica koja izlazi iz diname, nema veze koju spojis, isto je
* isto vrijedi za drugo G
* +B glavni vod s akumulatora (alnasera) zavisi kako je instalacija izvedena, debela crvena zica
* L kontakt, tu treba da dolazi + kad stavis kljuc u bravu
* R (rosso) crvena zica koja izlazi iz diname
* C kontrolna lampica

nisam 100% siguran, ali mislim da je isti raspored kao i na CAJAVEC, trenutno nisam kuci da provjerim semu, inace ne pamtim napamet kompletnu semu

Dragi forumasi!! Evo konacno sam uspio stupiti u kontakt sa vama. Ja sam vlasnik tome 732 i imam nekoliko pitanja ako mi moze neko pomoci. Prvo bi htio da spojim regler marke cajevec, ovamo sam nasao par shema ali nigdje ne stoji kako se spaja cajevec, posto su drugacije oznake nego kod sanel. Unaprijed hvala!!
 

frenky

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
107
imam seme prilicno dosta reglera i s dosta sam ih radio ali ovaj sa slike prvi put vidim, no nije vazno
* G (griggio) zuta zica koja izlazi iz diname, nema veze koju spojis, isto je
* isto vrijedi za drugo G
* +B glavni vod s akumulatora (alnasera) zavisi kako je instalacija izvedena, debela crvena zica
* L kontakt, tu treba da dolazi + kad stavis kljuc u bravu
* R (rosso) crvena zica koja izlazi iz diname
* C kontrolna lampica

nisam 100% siguran, ali mislim da je isti raspored kao i na CAJAVEC, trenutno nisam kuci da provjerim semu, inace ne pamtim napamet kompletnu semu

Kume G = Giallo(Žuto) Griggio=sivo
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav i dobro došao!
Dragi forumasi!! Evo konacno sam uspio stupiti u kontakt sa vama. Ja sam vlasnik tome 732 i imam nekoliko pitanja ako mi moze neko pomoci. Prvo bi htio da spojim regler marke cajevec, ovamo sam nasao par shema ali nigdje ne stoji kako se spaja cajevec, posto su drugacije oznake nego kod sanel. Unaprijed hvala!!



pozzz joe!:mrgreen:
 

dukic

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
32
a gledaj te ovo na nasim bih oglasima,ralica za tomeka 400 i 500 serije sa cilindrom za 350km ili ti 175 evra,vrlo jeftino a i vjerujem da je dobro napravljeno.
slika-0-2011-01-1296277227-velika.jpg

Zdravo!! Mene ovo interesuje, pa ako je jos aktuelno ja bih kupio.Mogu li dobiti neku adresu ili broj telefona
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Zdravo!! Mene ovo interesuje, pa ako je jos aktuelno ja bih kupio.Mogu li dobiti neku adresu ili broj telefona
Piše na "bih oglasima" tako da je to vjerujem na ( uguglaj) pik.ba
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,157
pozdrav svima,vidim da ima zanimljivih tema,zamolio bi ako netko ima uputstvo za upotrebu i rad za pasquali 940,tomek je radjen po njegovoj licenci,pa mže i od tomeka,ima 16 ili 18 ks malo starija verzija.kupio sam ga prije 3 godine i nigdje ne mogu naći knjižicu sa uputstvima,inače je u odličnom stanju:!:
 

ferdo1

Član
Tu od
30 Sij 2011
Poruka
46
pozdrav svima,vidim da ima zanimljivih tema,zamolio bi ako netko ima uputstvo za upotrebu i rad za pasquali 940,tomek je radjen po njegovoj licenci,pa mže i od tomeka,ima 16 ili 18 ks malo starija verzija.kupio sam ga prije 3 godine i nigdje ne mogu naći knjižicu sa uputstvima,inače je u odličnom stanju:!:

Mislim, da je ovdje bio link:

http://poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=16716&highlight=pasquali

Ali sve je bilo na talijanskom... I uputstva i katalogi djelova. S malo mašte može dobro poslužiti...


E, nešto ima i ovdje:

http://shrani.si/f/2Q/sL/202BfQXU/manuale20pasquali.pdf

http://mare250.shrani.si/?Pasquali+940
 
Posljednje uređivanje:
I

izet

Guest
zdravo ljudi imam jedno pitanj vezano za tomu vinkovic 730
dali on ima lamelu mozeli se u njega u hodu prebacivati brzie
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se ...

zdravo ljudi imam jedno pitanj vezano za tomu vinkovic 730
dali on ima lamelu mozeli se u njega u hodu prebacivati brzie


., lip TI pozdrav mladiću - novi forumašu izet! ...

., svaki tomo vinković ima lamelu., brzine se moredu minjat ako traktor - tome stoji jer nima sihrone.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh