• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
G

GROF

Guest
., dogovreno!, dolazim.- ...

E pa onda kad budete dolazili kod ženine rodbine( a to svi znamo da se mora barem jednom godišnje), javite se svakako! A i sada sam siguran da dolazite kad ste spomenuli da ste slavonski zet! ;)

., točno ste sve ovo napisali, dolazim onda svakako i kod VAS!, ALI?, iz koga dela - kraja zlatne Slavonije ste VI!? ...

., ženica, curica i ja smo svake godine u Slavoniji! i to 2 do 3 puta, nekada više, nekada manje, sve zavisi od vremena i raspoloženja - čitajte novčića.- ...

., l.p., Bog!, vidimo se ...
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Ljudi znam da ovdje izgleda da je na ravnom, ali ne vidi se na slikama da je pored povišenje i kako sam frezao izlazio sam na povišenje i zadnji lijevi točak mi se spustio natrag u niže i kada sam krenuo ponovu u njivu počeo se prevrtati! Jbg! Nemam utege tj. trebam ih kupiti!
I da freza je 120 i dosta je teška pa je vjerojatno i ona povukla jer je bila podignuta!
Ovo mi je prvi, a nadam se i zadnji put da se prevrnuo!

U tom slučaju lako se prevrnuti ja sam imao 420 i frezu od metra pa mi je nekad malo falilo do prevrtanja ali to čovjeka malo ustraši pa je oprezniji sa ovim 730 je daleko lakše no onda se ide i u strmije pa mi je malo falolo da se prekrenem već mi je zadnji točak bio u zraku ali eto i to me naučilo oprezu pa sada više pazim ima tu caka ako se ide kosinom i pocne se motati prema gore prevrnut će se ko od šale .
 

belscak

Član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
78
Majstor VŽ

Ima li netko preporuka za majstora za tv-418,trebalo bi složiti sredinu ima lufta.Možda da ja skinem i da odnesem netko tko može riješiti....
 

Milky

Član
Tu od
8 Tra 2008
Poruka
161
., točno ste sve ovo napisali, dolazim onda svakako i kod VAS!, ALI?, iz koga dela - kraja zlatne Slavonije ste VI!? ...

., ženica, curica i ja smo svake godine u Slavoniji! i to 2 do 3 puta, nekada više, nekada manje, sve zavisi od vremena i raspoloženja - čitajte novčića.- ...

., l.p., Bog!, vidimo se ...

E ovo raspoloženje(novac) nas uvijek zeza! hehehe!
Ja sam iz Đakova(srca Slavonije)!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ima li netko preporuka za majstora za tv-418,trebalo bi složiti sredinu ima lufta.Možda da ja skinem i da odnesem netko tko može riješiti....

JEL ti puznik ima lufta ili kugle ili....
 

belscak

Član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
78
JEL ti puznik ima lufta ili kugle ili....

Koliko se ja razmem vidim da imaju malo kugle lufata, i malo oni dva šrafi koji ga drže skupa. Ali vidim da ima i na onom zadnjem dijelu lufta(vidio sam da su to neki riješili sa l profilom) znači sredina ali mislim da nije puno,tu mi i izlazi mast van dali postoji kakva gumica tamo?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Koliko se ja razmem vidim da imaju malo kugle lufata, i malo oni dva šrafi koji ga drže skupa. Ali vidim da ima i na onom zadnjem dijelu lufta(vidio sam da su to neki riješili sa l profilom) znači sredina ali mislim da nije puno,tu mi i izlazi mast van dali postoji kakva gumica tamo?

To neznam kak ima rjeseno al ak ti na tim kuglama ima luft kupi nove i sam ih zmontiras.
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
ljudovi imam problem.zadnjih par puta kad sam išao peljat drva u nižim brzinama čujem (a vjerojatno i u višim se to događa ali ne čujem) kako mi nešto škripi kod zd kotača točnije kod pakni.ja sam to već primjetio i prošlu subotu i pomislio sam, poučen iskustvom iz peglice, da mi se je pakna zalijepila. u nedjelju sam skinuo kotač i sve skupa ali pakne koliko vidim se uredno vraćaju na mjesto i ne gule. sad više ne znam što je.jel moguće da mi se je onaj lim nakon pakni iskrivio pa da mi se trlja u doboš?jer to mi sve nekako čudno zvuči.malo malo cvili pa prestane pa opet počne.... :icon_scratch:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
ljudovi imam problem.zadnjih par puta kad sam išao peljat drva u nižim brzinama čujem (a vjerojatno i u višim se to događa ali ne čujem) kako mi nešto škripi kod zd kotača točnije kod pakni.ja sam to već primjetio i prošlu subotu i pomislio sam, poučen iskustvom iz peglice, da mi se je pakna zalijepila. u nedjelju sam skinuo kotač i sve skupa ali pakne koliko vidim se uredno vraćaju na mjesto i ne gule. sad više ne znam što je.jel moguće da mi se je onaj lim nakon pakni iskrivio pa da mi se trlja u doboš?jer to mi sve nekako čudno zvuči.malo malo cvili pa prestane pa opet počne.... :icon_scratch:

ako je kod pakni onda je vjerojatno lezaj gotov
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
ako je kod pakni onda je vjerojatno lezaj gotov

sjećanje me ne služi baš dobro ali zar ne bi trebao ležaj u ulju bit?
probat ću malo razmaknut taj lim od doboša i nauljit vanjski rub doboša pa možda prestane.
samo što ne znam kad ću sljedeći put vozit opet :mur:
nisam baš promatrao ali događa mi se (bar mi se čini) samo kada je prikolica puna tj kada je opterećen
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

Ima li netko preporuka za majstora za tv-418,trebalo bi složiti sredinu ima lufta.Možda da ja skinem i da odnesem netko tko može riješiti....

., lip pozdrav forumašu; belscak!

., evo, imam ja preporuku za nekoliko majstora traktora tome!, javite mi se na moj mobi ili na p.p., :(y): ., uredjivanje kompletno sredine košta oko; =2.000,00 kn.- bez PDV-ea., /koštanje svakako ovisi i o samome stanju dotične sredine - postojeće?, znači?, nekoliko kunica gori ili doli?.../... :biggrin: ...

., forumašu moj iz Srca Zlatne NAM Slavonije!, Djakova grada!; Milky!, onda se svakako vidimo u Vašem gradu prilikom mog obilaska - posjeta kod našega legendarnog i neumornog DarkoHitner-a!!! ... :icon_pray: ...

., l.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo - družimo - častimo se ...
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Jedno brzinsko da ne listam radionički.

Na kolko se štelaju capice?
Hvala.
 

BuKvIk

Član
Tu od
11 Pro 2011
Poruka
53
evo ljudi kako vam se čini ova ručica za hidrauliku za tomicu skoro kao orginal
DSC_0009[1].jpg
DSC_0010[1].jpg
DSC_0011[1].jpg
DSC_0012[1].jpg
:icon_fU:
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
majstor

Ima li netko preporuka za majstora za tv-418,trebalo bi složiti sredinu ima lufta.Možda da ja skinem i da odnesem netko tko može riješiti....

Ako ti nije daleko jedan naš forumaš to radi bez greške dbolfek1 javi mu se na pp pa pitaj.:icon_thumright:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Ručica je prava za dodatnu dvoradnu komandu.Stara da ostane plus ova pa če bit ono pravo.Može poslužit kod ralice i za hidro top link,pa i za drugo što treba dvosmernu komandu.L.P.:icon_thumright:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh