• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

paskvalin

Novi član
Tu od
28 Ruj 2013
Poruka
8
Re: TOMO VINKOVIĆ

Montiraš pumpu sa nosačem od novijeg modela na motor pa da je pogoni remen.Dvije cevi i povežeš sa starom instalacijom a staru pumpu izbaciš iz funkcije,mislim da bi to radilo kak treba.L.P.

Da, moguće rješenje. Jedino je malo zeznuto šta treba prerađivati haubu jer nema mjesta...
Ipak, kopat ću još malo i probati naći kakvu električnu pumpicu koja bi radila samo dok se hidraulika diže..
Zahvaljujem
 
Posljednje uređivanje:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

LuuuuK.:icon_hang:
21165308.jpg

21165309.jpg
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Re: TOMO VINKOVIĆ

Remenica,međukomad sa ležajevima i svojom osovinom tek posle pumpa.Da bi montiro remenicu direkt na pumpu neče bit u redu,jer sama pumpa koliko ja znam nema ležajeva za takvo opterečenje.
 

paskvalin

Novi član
Tu od
28 Ruj 2013
Poruka
8
Re: TOMO VINKOVIĆ

I ja imam isti problem poludm kad zaglavim za spustenim plugom oko drvece, razmisljao sam da premestim pumpu od zadneg trapa direktno na motor preko remenice, samo neznam dali moze da ide remenica na pumpu da nema preveliko radijalno opterecenje.

Možda malo prekomplicirana prerada poštoje ova sada u mjenjaču pa bi trebalo
namontirati neku remenicu pa promjeniti prirubnicu itd.
Puno bolja je ova ideja kolege abartha...
 

paskvalin

Novi član
Tu od
28 Ruj 2013
Poruka
8
Re: TOMO VINKOVIĆ

LuuuuK.:icon_hang:
]

Opa, PE-18 i kopčanje na tri točke zar i toga ima...
Nego dali ja to dobro vidim prednji kotači 7.5 -16 a zadnji 6.0- 16 :eek:
Kako mjenjači to podnose:(nerd):
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Dali ima neko sliku rješenja za motornu pilu (nosač):icon_sad:
Još jedan tomo.:icon_sad:
21165739.jpg
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Vidio, Hvala Joo!:drink:
:mur:Dumam (kontam) da ne bude na arnjevima.:mur:
 
T

Todi

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Odredi svoju lokaciju,
u Hr. ima više prodavaonica
prima u Bj.
Masiva u Bj.
Agro dom u Zg.

a imaš i privatnih obrta koji ti mogu istu izradit po uzorku,

LP
Todi
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Darko. Uhhhhhh, gdje god da ti kažem da ideš, Nikšić, Kolašin, Žabljak ili Plužine: dalekooo, uzmi katalog rezervnih dijelova, pravac pametna trgovina i naruči origi sajlu.:icon_scratch:
Zaha.:icon_wink:Hvala.
Mislio sam ako neko ima urađeno, ali da nije na arnjevima. Nešto ću izkemijati.:mur:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Re: TOMO VINKOVIĆ

Nije možda baš estetski za pogledat ali stane motorka i sve potrebno za šumu.Montirano je na gumi nosače zbog vibracija i kad se pričvrsti sa elastičnim trakama je u transportu sve kak treba.
10042013242.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh