• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
Uh, pa na istom mjestu pa da druze nije lahko za tomu vides da se pati jer je brdo nije ravan :drink:
 

komar

Član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
132
bolje je staviti lance na prvi par kotaća, jer kad se uključi špera oba dvoje vuku sa lancima a ne kao sada kad vrte prva dva a zadnja samo jedan...
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Trebo bi ga podkovati.:icon_scratch:
19128301.jpg
 

mladen_60

Član
Tu od
15 Ruj 2013
Poruka
62
Skinio sam bolcne sa osovine ferze bez oštećenja tako da ću ih moći ponovo upotrijebiti. Jednu osvoinu sam uspo skinuti ali druga neide. Da li i tu ima nekakova taktika? Svaka pomoć je dobrodošla.
 

malitomo

Novi član
Tu od
10 Stu 2013
Poruka
16
pozdrav mladene kako si skinuo jednu isto sve i za drugu stranu princip je isti sve je potpuno jednako i kad sklapas je svejedno sa koje strane sta dolazi ja sam licno svoju ista kao tvoja freza sam radio i nista nisam zeznuo nije komplikovano uraditi neznam kakvi su ti lezajevi moji su od nekog belorusa uglavljeni kuglicasti nisu valjkasti pretpostavljam da bi takvi trebali biti i semeringe promeni kad vec otvaras da nebi ponovo otvarao za neko vreme ako nesto potrebno pitaj tu smo da se pomazemo barem na ovaj nacin
 

zverinicatv

Član
Tu od
30 Tra 2011
Poruka
42
Pozdrav!
Od čega čete napraviti bolcne?
Ja sam jih napravio prošle godine od materiala za alat,ali jih po jednoj sezoni opet nagrčilo.
Jučer sam ih izradio od materiala za vijke od kotača šlepera pa da vidim kako če izdržati.
Grofe bi nam mogao pomoči od njegovih prijatelja koji izrađuju freze kako napraviti bolcne da izdrže malo više da se ne grče.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
siguran si da je vratilo knap u nosačima noževa? ako klapa, nema tog klina koji će ga uglavit
 

malitomo

Novi član
Tu od
10 Stu 2013
Poruka
16
pozdrav drustvo pa bez obzira na cvrstinu materijala od kojeg se pravi bolcna potreban je dobar kovac koji ce da okali taj materijal da bude cvrsci da se ne grci neznam kako bi drugacije moglo od kakvog materijala da se nemora kaliti
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Veči ti je razmak među šrafima,jedino ak se izbuše nove rupe na felgi da bi pripaso.:icon_wink:
 

mladen_60

Član
Tu od
15 Ruj 2013
Poruka
62
Ovo je moja kanđa koju koristim za prskalicu a ide na kardan . Nadam se da je to ono što si tražio.
 

Prilozi

  • DSC00125.jpg
    DSC00125.jpg
    48.7 KB · Pregleda: 133

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Namontirat se možei ja imam tak,jedino guma je malo više zaobljena pa se ripne više troše po sredini gume.:icon_wink:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh