• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hidraulični utovarivač za stajnjak

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
918
eto ti moj atlas vučeni za 12000 za kopanje je odličan al ne očekuj da je brz ko kombinirka
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ma kojih 20t? Pritisak se izražava u barima i tek tada proračunamo površinu na koju djeluje i dobijemo pritisak u Kg/cm2.
Nino, jedan član foruma je napravio ruku za kopanje baš na rusu i to je bilo baš onako dosta robusno pa možda možeš malo pogledati.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

nino1005

Član
Tu od
28 Velj 2017
Poruka
105
Mislim da sam vidio,ona crno crvena lijepo izrezana plocevina itd nisu fole navarene cijevi ali kolko znam nije bas nesto jeftino prosao s tim. Ugl nasao sam nekakav riko 8 bio sam ga vidjeti ugl cijena je smijesna a stroj nit je hrdjav nit ima lufta po piksama komande ne mlataraju nikud jedino crijeva nisu bajna ali vise od stajanja i multiplikator mu se raspao jer je zapekao za 560 za koji je bio zakacen godinama pa kad su ga vadili puklo je alu kuciste. Navodno na 1000okretaja kardana radi ko s multiplikatorom i nema korpu za kopanje vec samo za stajnjak vile koje takodjer izgledaju slabo koristene. Gledam da ga uzmem kad bi nasao negdje njegov cilindar i korpu ili mozda kupim dvoradni cilindar i ima korpi po njuskalu itd i radit ce to dobro.
 

nino1005

Član
Tu od
28 Velj 2017
Poruka
105
http://www.poljoprivredni-forum.com/picture.php?albumid=747&pictureid=4864

ovo sam isao gledati

http://www.poljoprivredni-forum.com/picture.php?albumid=747&pictureid=4865
http://http://www.poljoprivredni-forum.com/picture.php?albumid=747&pictureid=4866
http://www.poljoprivredni-forum.com/picture.php?albumid=747&pictureid=4866
ide uz njega i konzola za 560 ali bi ju preradio mozda u prikolicu i nasao sam ruku za kopanje s cilindrom i korpom za kopanje. sve skupa bi s prijevozom bilo oko 10 11000. sad kolko se isplati neznam ali izgleda jako dobro po meni
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,169
Poveznice na slike nisu dobre i slike se ne vide.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,169
Ili priloži slike (ako nisu prevelike) ili ih digni (uploadaj) na neki od servisa, pa ovdje postavi linkove.
 

nino1005

Član
Tu od
28 Velj 2017
Poruka
105
Naznam,stavio sam ih u onaj album i smanjio sam ih vidjele su se. Ja skoro nis od slika ne vidim na forumu

EDIT ZJ: kopiram ih ovdje

picture.php


picture.php


picture.php
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nemoj zafrkavati. Nisi ti retardiran, na ovom formu nema retardiranih. Kod mene se prva dva linka normalno otvore, samo treći ne (Chrome).
Možda se kaj zblesalo u trenutku dok si kopiral treći link? To se može svekom dogoditi.

Edit.
provjeri jel slika još uvijek na lokaciji s koje si kopiral link? Možda je slučajno preseljena?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,169
Izgleda da se jučer nekaj dogodilo, jer slike nisu bile vidljive.
Postavil sam ih ponovno u kasniju poruku.

Poveznica treće slike nije valjala, te je popravljena i sad su vidljive sve tri slike.
 

nino1005

Član
Tu od
28 Velj 2017
Poruka
105
Hvala. Ugl kapario sam ga i kroz tjedan dva idem po njega i po dodatnu ruku za kopanje. Mislim da ce za te novce bit zadovoljavajuc. Jos samo mislim novi multiplikator kupit. Ako ima tko kakvih iskustva s njim slobodno podijelite.
 

CetojevicM

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2015
Poruka
123
Sta mislite o mogucnostima ovog utovarivaca? Koristio bih ga pre svega za utovar stajskog gnoja a dobro bi mi doslo ukoliko bi mogao kopati zemlju i tovariti sljunak sa njim
Da li je bolji/sposobniji od recimo Hu4 i Hu6?
523f9ff7497a499669702c00e6f5860d.jpg


bfe0715bac55d68996bb779e00cd071d.jpg


3a6d86d0a3bba9eba49c8fa0e94588f5.jpg


a25d815e941835d9d5c39b06b41f2c1c.jpg


be5b7ff64b30b15e100c4c857c686e96.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nino1005

Član
Tu od
28 Velj 2017
Poruka
105
Mislim da bi bilo tako nesto najbolje probat jer nije bas neka bagatela pa ako ti se svidi uzmes. ja sam ovog rika gore platio 1000eura model 3 , tonu je tezak i dosta masivno izgleda cijeli jedino sta nema korpu za kopanje po koju idem sutra ili poslje ponoci danas koja ce me kostati 2000kn znaci prednji dio krana sa cilindrom i korpom, i puklo je kuciste multiplikatora pri skidanju s 560 jer je zapekao pa bi on kompletan sa dva prikljucka i novim multiplikatorom u biti bio 10500kn.
 

CetojevicM

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2015
Poruka
123
Sutra cu ici probati, pa cu vidti kako radi.
Kod nas u Bosni nema nekog izbora utovarivaca, oni na tockovima mi se uopste ne svidjaju, drugi su previse lagani i nejaki, treci premasivne konstrukcije, ovaj mi se cini nekako primjeran mojim potrebama ali dok ne probam ne mogu biti siguran.
 
Na vrh