• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 542

  • Temu pokrenuo strongboy
  • Datum prvog posta

tcakaric

Član
Tu od
13 Srp 2011
Poruka
40
Stavljam Ina Super 3 15w40,redovno 1 godišnje mijenjam ulje skupa sa filterom,ima 4700 radnih sati

Vidim i ti si svog 533 opremio uricama,svaka čast,pa može ler biti i niži,štelam ga na ručici gasa,ali mislim da je 800 o/min neka normala tako ga uvijek držim
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Jedino ako ne pali pa mora pred birtijom tuckati a dola u blizini nema...

Je kolega Muha kaj napravit ako kupiš traktor koji ne pali a prodavatelj ti neće prodati uz traktor dol???
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Vršilica se vrtjela pod gasom ili na leru?


Vršilica se vrtela sa skoro punim gasom tj gas do kraja i kad se razvrti malo se popustil gas po noči je bilo lijepo vidjeti iskre iz auspuha .Pritisak od 1,5 je bil na leru dok se jelo pa je 533 malo odmaral dušu .
bmjoja voziš dvije kratke fosne i kloce i natjeraš traktor na njih pa ugasiš .
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
A neznam baš kakva su vremena klocne i fosne bi ukrali a traktor ostavili.:icon_winkle:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Da ali na super 5 brzo nakon zagrijavanja na radnu tlak je slabiji 0.5-0.8bara nego na shel ili turbo a zakaj je tak sigurno hidrauličar puknuti zna...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk

primjetio inače motor je ko beba a sutra bi trebala stici ina max pa ću javit kakva je prem petici
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Bas me zanima,dali je još bolje za te nase stare sporohodne dizele?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Sad cu da ubacim pa da vidim shel sam imao i bilo je super.
Sad cu ovo probat cijena nije neka , naručio i susjedu pa smo džaba dostavu dobili
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Tvoj vj. ima filter ulja kaj se samo našarafi na nosač.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk

Moj ima uložak i opet ima dobar pritisak. Jednom sam pisal u cemu je kvaka pa su me meštri popljuvali, tak da ne bi ponavljal... Samo bum rekel da je i na mojem kad sam ga kupil pritisak ulja na leru bil 0 a na punom gasu jedva 2,5 bara, a sad na leru nikad ne padne ispod 1 bar a na punom gasu je uvijek oko 4,5 - 4,8. Naravno govorim o zagrijanom motoru.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Stiglo ulje zamjeniti bolji pritisak malko ljepše radi .
Sve u svemu vrijeme će pokazat ali uglavnom bolje je od 5
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ako mene pitaš trgo agencija naručio sebi i susjedu i dobio džaba dostavu mislim 237 kn kanta
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Koja marka?
Kak je sada na volanu?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Cultor 8platni normalan je na volanu nije nesto tezak ni prije bio jedino kaj dok su bile ripnjace je treso kad si kreto i sad prije nek sam kupio ove bile od kombija gore neke siroke onda je dosta lupal prednji kraj i sklizal se!!
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Koliko koštaju prednje gume, vanjske i unutarnje?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam kupio samo vanjske unutarnje nisam vanjske su me dosle u Kladusi 600kn s povratom!!
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
Kod nas (HR, Zg, besplatana dostava po cijeloj HR) su gume istog profila, 340,00 kn/kom+ garancija 1 god.
 

TH87

Aktivni član
Premium
Tu od
8 Svi 2016
Poruka
302
Imam 542 iz 76., 4000 i kusur sati rada, mislim da nije puno po njemu ništa rađeno (ali zapravo nemam pojma). Kad ostavim podignutu hidrauliku s npr. malčerom (cca. 350kg) za par minuta od gašenja motora to padne na zemlju.

E sad, ne smeta to mene nego čisto iz znatiželje pitam jel to tak normalno ili je to pokazatelj da nešto ne štima (neke gumice ili što već)? I ako to nije normalno da li je to bitna stvar za srediti na hidraulici ili da ostavim tako i kog briga....

Hvala.
 
Na vrh