• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
596
Vidim da je na velikiom Labincu uglavnom Lombardini motr, na nekima je Acme, e sad taj Acme, kakav je za održavanje, kava je cijena i dostupnost djelova?
Dali je kroz godine bilo i nekih drugih motora (Rugerini i sl)?
 

BERTOLINI

Aktivni član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
371
LDA450 ima 12ak ps(konja)
Ostali motori 14ps
Original Goldoni koristio je:
Lombardini I Ruggerini motore
Labin progres koristio je:
DMB verziju Lombardini motora LDA450(ima jedan klipni prsten više od originalne verzije),
Acme(tomos) motor radio se po Ruggeriniju,
Orginal Lombardini,industrijske motore LDA sa drugačijom radilicom i jednim ležajem više na njoj
 

BERTOLINI

Aktivni član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
371
Da imal je i Goldoni i Labin progres LDA 510 To je motor od 14 ps. Bio je u dvije verzije prednjeg poklopca ali samo original Lombardini nije bilo DMB koliko je meni poznato.To je ovo što sam stavio u prethodnom postu,, Original Lombardini,,
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,688
Vidim da je na velikiom Labincu uglavnom Lombardini motr, na nekima je Acme, e sad taj Acme, kakav je za održavanje, kava je cijena i dostupnost djelova?
Dali je kroz godine bilo i nekih drugih motora (Rugerini i sl)?
Kao i svaki drugi motor što se tiče održavanjja , redovito mijenjanje ulja, čišćenje filtra goriva i filtra zraka i čišćenje sistema hlađenja, ovo zadnje je i zadnje na popisu održavanja ili nikada dok motor može upaliti.
Što se tiče djelova za Acme motore je malo teže saznati (tu na forumu) jer je tih motora puno manje naspram Lombardini motora. Za cijenu i dostupnost djelova bi mogao znati netko ko je radio na tim motorima.
Ja sam radio na jednom Lombardini motoru obradu radilice , zamjena i bareniranje ležajeva radilice, i glava poravnata sa mijenjanjem vođica ventila i to me koštalo cca 150 eura koliko se sijećam. Plus to karike , kpl brtve i dr što je bilo potrebno. Tako da to je relativno i varijabilno , sve zavisi u kakvom je stanju motor (istrošenost habajućih djelova)?

Što se tiče snage nekih od ovdje nabrojenih motora iznose se netočne informacije , ali to je već dosta prožvakana temetika, tako da .... :rolleyes: :coffee:
 

BERTOLINI

Aktivni član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
371
Djelova za Ruggerini ima u Entradi cijena je ok.
Motor ACME sa 14ice je identičan Ruggeriniju 901 samo se razlikuje u prednjem poklopcu motora i vijcima klipnjače.Ima 14ps na 2900o/min isto kao i R901 isprobano na Dino stolu puno opterećenje na 30 min razmak između glave i klipa 1.1mm(kod nas je takva klima da je to idealni razmak

Motor ACME ADN75 je manji i nalazi se na mondijalu(Goldoni 10ps)
Ako nekome trebaju slike poslikati ću imam tih raznih raznih Lombardini Ruggerini ACME motora kompletnih i u djelovima
Više od 30 komada.
 

Najnoviji postovi

Na vrh