• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prijenos, mjenjač, hidraulika, upravljanje, kočnice.....

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,376
Sve stoji , ne bih pitao da nismo iscrpili sve mogućnosti i opcije.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,376
Nemam link, samo oznaku sa nje, ali zar ventil ne raspoređuje kud će ići? Moguće da ne valja, jer sa dva ista ventila ne radi.
 

Prilozi

  • IMG_20230601_072652.jpg
    IMG_20230601_072652.jpg
    49.5 KB · Pregleda: 11

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
To na motoru ne pročita ni ciesaj

Taj ventil nije uvjetovan postavkama...nego protokom..laički kad nafila motor ostatak ulja ide dalje.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,376
101S-1-80-15-E je oznaka na pumpi ako se ne vidi dobro, nemam točan link jer nisam ja naručivao ali kad tražim na netu otvara mi ovo, 101S 80 Hydraulic Steering Units , sve je to meni jasno da ostatak treba ići dalje al on ide kroz krivi priključak.
 

Beslic

Član
Tu od
26 Svi 2022
Poruka
32
Kad odem u selo...glinovita zemlja
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
View attachment 61511
Puklo mi pogonsko vratilo kardana na TV420...jbg. frezao sam tešku zemlju
nisam stručnjak za te tomo vinkoviće. ako kažeš da ti je puklo pogonsko vratilo ona ti nema pogon na zadnji kraj. ali ti ima pogon kardan i prednji kraj. dali to vrijedi?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,376
Nema, nismo sad ništa više isprobavali, vjerojatno bude poslao im sve skupa na reklamaciju ako mu nije garancija istekla, duže vrijeme je to stajalo i čekalo na ugradnju.
 

Beslic

Član
Tu od
26 Svi 2022
Poruka
32
Nisam popravio prvi lom a sad opet problem...pukne mi nosač donje poluge. Nakačim prikolicu i u krivini poluga otkine ovaj dio... Tomo ostao kod majstora koji misli da se ovo može zavariti. Kako se zove ovaj dio kroz koji prolazi poluosovina (ako budem tražio rabljeno)?
 

Prilozi

  • Lom ušice na Tomi.jpg
    Lom ušice na Tomi.jpg
    32.9 KB · Pregleda: 29
  • Tomo zadnji dio.jpg
    Tomo zadnji dio.jpg
    59 KB · Pregleda: 29

Avaks21

Novi član
Tu od
14 Sij 2021
Poruka
19
Pozdrav članovima grupe imam jedan problem sa tomekom 523 kada zakačim kosu i idem niz brdo kosim dolazi mi nekakav čudan zvuk iz mjenača kao lupanje i to sa desne strane ondje negde oko ručice za uključivanje kardana,ovako sve normalno radi znači samo kada zakačim kosu i idem niz brto to lupa.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,225
Nisam popravio prvi lom a sad opet problem...pukne mi nosač donje poluge. Nakačim prikolicu i u krivini poluga otkine ovaj dio... Tomo ostao kod majstora koji misli da se ovo može zavariti. Kako se zove ovaj dio kroz koji prolazi poluosovina (ako budem tražio rabljeno)?
Nisam siguran u varenje toga....a trebao bi se zvati zadnji desni rukavac...
Npr:
Screenshot_20230702_220223_Njukalo.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh