• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TEHNOSTROJ prikolice

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: Tehnostroj prikolice

istina Ratarko barem kod ovih dvostepenih-pretovarni.Stare su bolje
 
R

Ratarko

Guest
Re: Tehnostroj prikolice

Zvona nisam ja to baš tako mislio , pročitaj moj tekst ( i onaj skriveni dio ) ;)
Stare prikolice nisu bolje od novih ali razumijem da želiš reći da su ih prije nekako robusnije pravili .
Vidio sam staru i novu pretovarnu Tehnostroj prikolicu , dosta se razlikuju ali dajmo šansu i ovim novima .
 
B

Bobo

Guest
Re: Tehnostroj prikolice

Pa cuj, nova stara, isti je to klinac, jer je Zvona uspio i staru pokidat...

Vrlo dobro se sjecam izmotanog hidraulicnog cilindra s pretovarke... Stovise, to je bio prvi, drugi tijedan na poslu, ako se dobro sjecam ;)
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: Tehnostroj prikolice

Bobo upravu si sjebo sam,ali ne mojom krivnjom. Na prikolici je curilo ulje i ja sam to prijavio ali nitko nije reagiro a ja morao raditi i jedna noga je podignuta i skupljena ali druga nije bila. I desilo se to što se desilo.da je bio manji traktor osjetio bi .
 
B

Bobo

Guest
Re: Tehnostroj prikolice

Ma, ok... svejedno si ti onda bio novi tamo i nitko te nije dozivljavao ni 5%...

Zato te nisu ni ozbiljno hvatili...
 
R

Ratarko

Guest
Re: Tehnostroj prikolice

@zvona ...ili da si imao ispravno podešene retrovizore :|
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: Tehnostroj prikolice

Retrovizore :lol: pa to bi morao podešavati prilikom svakog ulaska ili izlaska iz traktora,svaki puta sam opizdio glavom u retrovizor
 
Z

zrine892

Guest
Re: Tehnostroj prikolice

Obrisan neispravan link.
Ratarku bi ove pasale za repu. ;) A pogotovo prva.[/quote]

pogledajte ovu pokraj...ova prikolica nama ripne na gumama?kao na formulama???ili ja to ne vidim dobro?? :shock: :shock: :shock: :scratch :scratch
 
B

Bobo

Guest
Re: Tehnostroj prikolice

Ima uzduzne sare. Guma je u sjeni, pa se ne vidi...
 
S

seljaček

Guest
Re: Tehnostroj prikolice

Ma obje drugu za prvu pa sve za neku makinu od 200 ks
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: Tehnostroj prikolice

seljaček kaže:
Ma obje drugu za prvu pa sve za neku makinu od 200 ks
Varaš se takve pretovarne su jesenas pune sjemenske pšenice i uree vukli JD 6310 ili 6400
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Tehnostroj prikolice

Seljaček je mislio zakočat jednu za drugu :D
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Re: Tehnostroj prikolice

Dečki, stavite naprijed jednog rusa i možete kopčat obje :mrgreen:
Dimit će ko lokomotiva, al neće stat :D :lol:
 
Z

zrine892

Guest
Re: Tehnostroj prikolice

rus nikada nece vas iznevjeriti...dokazano...:) :)
 
S

seljaček

Guest
Re: Tehnostroj prikolice

Štao bi im tek Agrofarm radio obje pune a on se igra s njima bez dima. Ima tome i 10 godina sa Zetorom 7245 sam vuko dvije tehnostrojke 5t dvoosovinke iz Ćurlovca u Đurđevac pune kuruza vagnule su 11 t zrna ali zekan se sa njima igro osim na uzbrdici kad je dimio ko lokomotiva.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: Tehnostroj prikolice

također sa sajma-osijek
tehnostrojka mislim 14t
Slika053.jpg
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Tehnostroj prikolice

ŠANANA IMT 565 kaže:
Dobra, a bome i jako skupa!!!
Kolika je cijena?
Zar nije to ona pretovarna?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Tehnostroj prikolice

Evo prikolice od našeg radio-kluba,namijenjena za terenske vježbe(conteste)..Nekad je bila kombi(IMV 1600),ali nažalost je bio slupan u ratu,pa su napravili prikolicu...Stajala je par godina u bašči jednog člana,sad ju brat i prijatelj generalno preuređuju... :blackeye
Bila bi zgodna i za prijevoz sitne stoke,zar ne? 8)
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Tehnostroj prikolice

mario kaže:
ŠANANA IMT 565 kaže:
Dobra, a bome i jako skupa!!!
Kolika je cijena?
Zar nije to ona pretovarna?


Ovak sa slike neznam dali je pretovarna, ali bi mogla biti jer vidim dolje neku duplu šasiju......?neznam!

A za cijenu neznam točno, ali znam da su inače to jako skupe prikolice, kvaliteta jest odlična, mislim da su od Pronarovih skuplje 30-35 %.
 

Najnoviji postovi

Na vrh