• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,399
Ak prednja vuča nema lufta, gume vidim djeluju dobre zakaj nebi vrijedila onda dobrih 5000kn ak nema problema sa usklađivanjem? Pak je za 549 IMTa prednji pogon novi 2000€, a za boju ak se ne misli farbati cijeli traktor ne treba previše patiti...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,399
I na kraju bi ta prva vuča ispala 3000€ sa svime ajmo reći? Ak neko ima ursusa 360 duže vrijeme u obitelji i nije mu potreban jači traktor već samo prvi pogon za ugodniji rad kad pokisne ja mislim da se to isplati ak je traktor ispravan i nepoderan previše, ali opet to je samo moje mišljenje.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,598
Zna li neko zašto na c360 pusta ulje izmedju motora i mjenjača a prije 2 mjeseca sam zamjenio semering na poklopcu iza zamajca?
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,598
Ja sam promjenio jedan semering otkako je kod mene traktor (5 godina) i evo sad opet,biće da je do onog alu kućišta gdje bude semering.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
provjeri da nije na brtvi kartera pa da te ne vara.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,598
Provjerio sam ali ne može se najbolje vidjeti odakle pusta ulje dok traktor ne počne raditi,brtvu kartera sam stavio prošle godine.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
Jesi tu brtvu kartera mjenjal u isto vrijeme kad si i semering radilice mjenjal?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
Nacrt? To jedino u tvornici ako imaju, ja ti morem pomoći kakvom slikom.
Kaj te zanima?
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,598
Jesi tu brtvu kartera mjenjal u isto vrijeme kad si i semering radilice mjenjal?

Ne,brtvu kartera sam mijenjao prije godinu dana a semering prije dva mjeseca.

I može li biti problem u hidrauličnom razvodniku da slabo diže prednji utovarivač?A razvodnik je spojen na traktorsku pumpu,i kad otkačim crijevo od utovarivača sa razvodnika i spojim ga na cijev od kipe onda utovarivač ima snagu i diže teret kako treba.
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
Pitam jer postoji mogučnost da si oštetil brtvu kartera kad si semering mjenjal. Malo je nezgodno poklopac izvući i staviti gore. A i ta brtva kartera je plutena pa kad je bila jednom stegnuta ..... probaj ju zamjeniti, neznam kak kod vas ali ovdje košta 20- tak kuna.
 

Najnoviji postovi

Na vrh