• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: TOMO VINKOVIĆ

Ja bi mu jos preporucil da promjeni i ulje komplet,a vi mu decki koji znate tocno napisite koje ulje id
Koja kolicina.:rolleyes:
I onda imas kak treba.
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
420
Re: TOMO VINKOVIĆ

forumasi ako tkome treba imam 3 produzetka sto idu na trube za tomici mislim dasu za malog imam noz ili crtalo za pluga i plouge jednesu od serije 800 crne boje a drugesu crvene mislim dasu od serije 700 i imam cjev volana i limove sto idu oko cilindra
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Re: TOMO VINKOVIĆ

forumasi ako tkome treba imam 3 produzetka sto idu na trube za tomici mislim dasu za malog imam noz ili crtalo za pluga i plouge jednesu od serije 800 crne boje a drugesu crvene mislim dasu od serije 700 i imam cjev volana i limove sto idu oko cilindra

Pošto imam namjeru da nekad (kad poželim malo šarafanja) sastavim motor, falim mi glava i normalno novi klip i cilindar, ako nisi daleko, dobro bi mi došli ti limovi ako su od LDA 100? Poz...
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
420
Re: TOMO VINKOVIĆ

tosu limovi od jednoklipca mislim 418 420 ako ti stima i treba nije problem nacemo neki nacin dati posaljem samo mi adresu posalji
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Re: TOMO VINKOVIĆ

13052013267.jpg

13052013266.jpg

Danas prava proba sa drvima i moram reč da motor skoro ne oseti.Dosta znači što je vidia šajba pa prolazi kao kroz sir.Kad završim još neke sitnice još proba kako tovari na prikolicu.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: TOMO VINKOVIĆ

Ja imam jako slican tvornicki al puno veci.
Htjel bi ti dati koji savjet.
Ploca na koju dolaze cjepanjice je s desne strane trebala biti duza i netreba ti onaj nazubljeni dio iznad kaj pridrzava,usporava te i smetat ce ti.
Donju remenicu si mozda trebal stavit vecu i imal bi manji gas na TV a veci broj okretaja.
Inace je sve drugo super.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

abarth822;922709 Danas prava proba sa drvima i moram reč da motor skoro ne oseti.Dosta znači što je vidia šajba pa prolazi kao kroz sir.Kad završim još neke sitnice još proba kako tovari na prikolicu.[/QUOTE kaže:
Dobro to reže grabovinu.:icon_wink:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Re: TOMO VINKOVIĆ

SSUCUR i ti imaš slike u albumu od napola uradjenog cirkulara a niš ne kažeš kako napreduje,znam za tebe je malo teže jer nisi tam.L.P.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

U BiH mi kažu da sam LUD, počinjem im vjerovati...:cool2:
Oranje, frezanje, sijanje, zasipanje, branje, kosidba, baliranje........10-ak hektara.:icon_axe:
Eh duga priča, još je u istom stanju.......:icon_scratch: Nemam vremena stavit ni hidro... volan.
18912497.jpg
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: TOMO VINKOVIĆ

Tu je navoj M14 sa normalnim korakom, nije fini navoj,
dubina cirka 30 mm

Eh, a koliki je taj korak normalnog navoja.:icon_question:
20734828_z.jpg


Pozdrav!

zadnje vrijem sam u gužvi,
pa ni ne stignem do kompjutera

dakle navoj je M 14 sa usponom 2 mm
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: TOMO VINKOVIĆ

Ocito su u tvornici stavljali za svaki model drukcije ili je neki vlasnik iz nekog razloga narezal drugi korak navoja.:(smirk):
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Ja sam išao skinuti sad šaraf i ponovo mjeriti i kod mene je M14x1,5 ko je sad lud ja neznam .

He, he, Aco i ja sam mjerio, ali ono malo vremena što sam imao nisu htjeli ići unutra i zato sam postavio pitanje. (da moguće nisam pogriješio):p:
Zato sam i kupio M14X1.5.:icon_hang:
20584348.jpg
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Re: TOMO VINKOVIĆ

Šuma od 1,5HA ima sve vrste drva ali bukovine nema.:mur:
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
Re: TOMO VINKOVIĆ

ja ne znam što su svi zagrijanu za tu bukvu?meni nema do mog primorskog graba hrasta jasena cera šestile
imao sam jednom bukvu (možda 2-3 karijole) bacio ju u peć i samo je nestala u plamenu.a ja gledam koji vrag pa pred sat vremena sma bacio u peć drva :D
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh