• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci (tvornički i homemade)

Papcina

Član
Tu od
31 Sij 2011
Poruka
373
Znaci strizna kosa bi mogla rezati takvu makiju bez problema ili je i tu neki problem? Moze neka fotka takvog nastavka za TV?
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,553
Pa i ne može 10 nego negdje 10 do 12/13 mm (milimetara), a ono je bilo pitanje da li može neki malčer za TV malčirati deblje cca drva 10 cm. A to baš i ne bi išlo još kad me se nadoda mlijevenje kamenja "NE BI IŠLO BAŠ". Ustvari to bi moglo biti izvedivo da se to deblje od 10 cm popili motornom pilom popili i ukloni pa tek onda sa nekim malčerom kojim bi mogao TV pomalčirati preostalu travicu..... :rolleyes: E da, to onda malo komplicira stvari.:cautious::coffee:
 

DrEnKO

Član
Tu od
28 Svi 2018
Poruka
40
Pozdrav vlasnicima i ljubiteljima TV-a
S obzirom da nisam našao ništa o japanskim frezama na Tomi otvaram ovu temu.
Razmišljam o kupnji jedne pa me zanima može li Tomo terati te freze?
Da li je netko probao frezati s njima i ako je kakva su iskustva?
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
978
Nisam probao ali sam nesto.citao da manje opterecuju traktor od klasicnih freza.
Postoji sansa da Tomek.to moze jer moj kad dodje na tvrdo, freza digne zadnji kraj u zrak i Tomek ju i dalje vrti. Govorim opet o klasicnoj frezi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh